Galaxy Tab 4 (10.1, Wi-Fi)

Galaxy Tab 4 (10.1, Wi-Fi)

SM-T530

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy Tab 4 (10.1, Wi-Fi) (SM-T530)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1,2 GHz
 • Lloji i CPU Quad-Core (četiri jezgra)
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 10,1" (255,8 mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 1280 x 800 (WXGA)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) TFT
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16 M
 • Suporti S Pen Ne
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS, 3 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Ne
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS, 1,3 MP
 • Kamera kryesore - Blici Ne
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos HD (1280 x 720) pri brzini od 30 kadrova u sekundi
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 1,5  
 • Madhësia e ROM (GB) 16  
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (do 64 GB)
Rrjeti/bartësi
 • Infra Samo Wi-Fi
Lidhja
 • ANT+ Da
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass
 • Fisha e kufjeve 3,5 mm, stereo
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n 2,4 + 5 GHz, HT40
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Suporti DLNA Ne
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.0
 • NFC Ne
 • Profilet Bluetooth DI, HOGP, PAN, A2DP, AVRCP, HSP, OPP, HID
 • PC Sync. KIES
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra BELI, CRNI
Sensorët
Akcelerometar, Hall senzor
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh) 176,4 x 243,4 x 7,9 mm
Bateria
 • Kapaciteti standard i baterisë 6.800 mAh
 • E çmontueshme Ne
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) Do 10 časova
 • Koha e luajtjes së videos Do 10 časova
 • Koha e luajtjes së audios Do 208 časova
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV, 3G2, 3GP, ASF, AVI
 • Rezolucioni i luajtjes së videos FHD (1920 x 1080) pri brzini od 30 kadrova u sekundi
 • Formati i luajtjes së audios 3GA, AWB, FLAC, MID, MXMF, OGA, OTA, RTX, RTTTL, XMF, AAC, AMR, IMY, M4A, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Manaxheri i Gear Da
 • S-Voice Da
 • Mobile TV Ne

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush