VC5100 usisivač sa kanisterom i funkcijom CycloneForce sa turbinom protiv zamršavanja, 750W

VC5100 usisivač sa kanisterom i funkcijom CycloneForce sa turbinom protiv zamršavanja, 750W

SC07K51E0VB

Преземете го Прирачникот

Спецификации

VC5100 usisivač sa kanisterom i funkcijom CycloneForce sa turbinom protiv zamršavanja, 750W (SC07K51E0VB)

Собирање на прав
 • Тип Cyclone Force sa turbinom protiv upetljavanja
 • Капацитет за собирање прав 2 ℓ
Перформанси
 • Максимална потрошувачка на енергија 750 W
 • Ниво на бучава 78 dBA
 • Моќност на вшмукување 220 W
Општи информации
 • Контрола на напојување Promenljivo na telu
 • Боја на врв Plavi Kozmo
 • Ширина на чистење 280 mm
 • Гумено тркало Da
Еко
 • Класа на енергетска ефикасност A
 • Класа на изведба за чистење на тепих. C
 • Класа на перформанси при чистење на тврди подови A
 • Класа на повторна емисија на прашина A
 • Бучава 78 dBA
 • Годишна потрошувачка на енергија 28 kWh/year
 • Номинална влезна моќност 700 W
Четка
 • Главна(2-фази) NB960
 • Дополнителна четка 1 Prilagođena za parket (HB 200)
Дополнителна опрема
 • Додаток 1 Novo 3 u 1
Практични функции
 • Автоматско повлекување на кабелот Da
 • Проверка на филтерот Da
 • Заштитник на мебелот Da
Филтер
 • Издувување HEPA filter
 • Пред моторот Da
Цевка
 • Тип на цевки AL
Физичка спецификација
 • Должина на кабелот за напојување 7 m
 • Работна половина 10,5 m
 • Димензии на сетот (ШxВxД) 294 x 337 x 450 mm
 • Вкупни димензии (ШxВxД) 321 x 354 x 571 mm
 • Тежина на цел комплет 5,3 kg

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.