Сет безжични задни звучници SWA-9000S

SWA-9000S/EN

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 130ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Безжичен surround звук

Wireless Surround Kit* ти овозможува едноставно да го прошириш својот surround звучен состав без кабли насекаде**. Заедно со својот Soundbar можеш да направиш состав од повеќе канали за вистинско surround искуство.

Безжичен surround звук Безжичен surround звук

* Комплетот за безжични задни звучници за Samsung е достапен за одделно купување (Модел на опрема: SWA-9000S). ** Безжичниот модул бара кабел за напојување. Задните звучници се поврзани со модулот со кабел.

Спецификации

 • Број на канали 2 Ch
 • Димензии (Безжичен модул) (ШxВxД) 50 x 201.3 x 132 mm
 • Нето тежина (Звучник) 0.6 kg

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелни елементи на производот се предмет на промена.