FG87SST Трансформер вградена микробранова печка, 23ℓ

FG87SST Трансформер вградена микробранова печка, 23ℓ

FG87SST/BOL

FG87SST Трансформер вградена микробранова печка, 23ℓ(FG87SST_BOL) is rated 5.0 out of 5 by 24.
 • y_2022, m_11, d_30, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_24
 • loc_mk_MK, sid_FG87SST_BOL, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 137ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Одбери начин на инсталација

Always at it’s wow-it-looks-brand-new best.

Секогаш изгледа како нова.

Единствена подобра работа од керамичкиот емајл е некој друг да ја одржува печката наместо тебе. За почеток, таа е издржлива, како што треба да биде секој добар кујнски апарат. Со тоа, без разлика како ја користи твоето семејство, нема да се изгребе како да е од нерѓосувачки челик или да распукне како да е од пластика. Исто така, едноставна е за чистење. Сѐ што ти е потребно е влажна крпа за бришење на сите видови остатоци. Покрај тоа, ѕидовите се обложени со напреден материјал што се однесува како антибактериски агенс и дезодоранс. Сето ова се добри вести затоа што иако цело семејство ќе ужива во нејзиното користење, тие нема секојпат да дадат свој придонес за чистење на микробрановата.
Push & Save

Притисни и заштеди

Екокопчето ти овозможува да заштедиш електрична енергија во режимот на состојба на мирување до 40%. Само притисни и заштеди пари, електрична енергија и природни ресурси.
From frozen to fresh in no time.

Од замрзнато до свежо за момент.

За одмрзнувањето не само што е потребно време туку е и непредвидливо. Во повеќето случаи тоа се завршува со храна што е омекната на некои места, а тврда како камен на други. Но функцијата на компанијата Samsung за брзо одмрзнување ти овозможува брзо и изедначено да одмрзнеш замрзната храна, со враќање на храната во свежа состојба како и пред замрзнувањето, со што си на половина пат до извонредна вечера.
Auto Menu does the thinking for you.

Автоматското мени размислува за тебе.

Немаш време да прелистуваш готвач? Не можеш да го најдеш оној рецепт? Премногу брзаш за да бидеш креативен? Дозволи автоматското мени на компанијата Samsung да порача нешто вкусно за тебе. Наместо да ги претпоставуваш соодветното време и температурата за готвење, избери мени и притисни копче за да ја почнеш подготовката. Кога оброкот ќе се подготви совршено и ќе ги импресионира твоето семејство и пријателите, автоматското мени нема да те издаде. Тоа ќе биде наша мала тајна.

Три брана се подобри од еден.

Three Waves are Better Than One.
Ние во компанијата Samsung се гордееме со подобрувањето на секој производ што го правиме со иновативни технологии. Нашиот систем на тројна дистрибуција овозможува сѐ, од пијалак до топло млеко, да биде совршено подготвено и извонредно секојпат заради трите дистрибутивни точки на микробрановата печка. Со нашата микробранова печка ќе уживате во еднаквата и темелна подготовка.
Функција за заклучување заради децата

Функција за заклучување заради децата

Печките на компанијата Samsung обезбедуваат заштита за децата со специјалната функција на заклучување заради децаза да се држат нивните раце подалеку од опасност.

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.