MW3500K микробранова печка со брзо одмрзнување, 23ℓ

MW3500K микробранова печка со брзо одмрзнување, 23ℓ

MS23K3513AW/OL

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 125ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Брзо одмрзнување

Функцијата за брзо одмрзнување брзо и рамномерно ги одмрзнува продуктите. Нејзиниот алгоритам за автоматско одмрзнување го пресметува вистинското време за одмрзнување за пет најчести видови храна, со што подготовката на состојките трае многу пократко.

Брзо одмрзнување Брзо одмрзнување

Подгревање

Ако подготвуваш многу јадења, функцијата подгревање со помош на скара-грејачот сѐ ќе држи на соодветна температура за да не се превари. Останува топло и вкусно како свежо зготвена храна - подготвена за служење.

Подгревање Подгревање

CERAMIC INSIDE™

Издржливото премачкување CERAMIC INSIDE™ лесно се чисти и оневозможува настанување на гребаници. Неговата мазна површина може да се чисти без триење и нема да ја смени бојата со текот на времето. Освен тоа, многу е отпорен на корозија и гребење, па трае подолго.

CERAMIC INSIDE™ CERAMIC INSIDE™

Локални рецепти

Задоволи ги своите желби за вкусовите на традиционалната домашна кујна користејќи широк спектар на однапред програмирани локални рецепти. Секое јадење може да го направиш со едноставно допирање на копчето, заштедувајќи време за подготовка на оброци.

Локални рецепти Локални рецепти

Режим ЕСО

Режимот ЕСО значително ја намалува потрошувачката на енергија благодарејќи на најмалата потрошувачка во состојба на мирување во оваа категорија. Кога не готвиш, потрошувачката на струја користена за одржување на потребните функции се намалува на минимум, со што се намалуваат и сметките за струја.

Режим ЕСО Режим ЕСО

Освежување

Функцијата освежување внесува воздух во внатрешноста на апаратот, со што брзо се растеруваат преостанатите мириси. Заради брзото отстранување на мирисите од сите јадења, храната останува секогаш свежа и вкусна.

Освежување Освежување

Спецификации

 • Тип на производ Самостојна
 • Капацитет 23ℓ
 • Излезна моќност 800 W
 • потрошувачка 1150 W
 • Надворешни димензии (ШxВxД) 489x275x374 mm
 • Тежина (нето) 12,0 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.