RB3000J Фрижидер со сеопфатно ладење, 303 l

RB33J3015WW/EF

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 154ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Одбери капацитет

Подобра организација. Поголемо уживање.

Искуси го целосно новото ниво на организација и практичност со фрижидерот што ти овозможува максимално искористување на просторот

Подобра организација. Поголемо уживање. Подобра организација. Поголемо уживање.

Рамномерно го лади секој агол

Системот на сеопфатно ладење рамномерно ја лади целата внатрешност на фрижидерот. Ладниот воздух излегува низ повеќе отвори на ниво на секоја полица, со што се одржува константна температура и храната останува свежа.

Рамномерно го лади секој агол Рамномерно го лади секој агол

Идеален начин за чување месо и риба

Fresh Zone претставува интелигентно дизајнирана фиока што овозможува идеална средина за одржување на месо и на риба - ги чува на оптимална температура за да останат свежи и да имаат најдобар можен вкус.

Идеален начин за чување месо и риба Идеален начин за чување месо и риба

Едноставно наоѓање и земање на храната

Полицата Easy Slide што едноставно се извлекува и се вовлекува ти помага ефикасно да ги чуваш и да ги организираш продуктите, како и да им пристапиш брзо и едноставно и кога се наоѓаат одзади или во кој било агол.

Едноставно наоѓање и земање на храната Едноставно наоѓање и земање на храната

Има простор за поголеми продукти

Едноставниот сад со голема врата овозможува безбедно складирање на поголеми продукти зад вратата. Во него има простор за млеко и за сокови во големи картонски амбалажи и два реда за лименки и за шишиња. Ослободува простор на полиците и идеален е за забави!

Има простор за поголеми продукти Има простор за поголеми продукти

Целосно отворена кутија (замрзнувач)

Поголемиот отвор овозможува полесна организација и вадење на храната, а истовремено го оптимизира просторот за складирање.

Целосно отворена кутија (замрзнувач) Целосно отворена кутија (замрзнувач)

LED-осветлување

LED-светилките извонредно ја осветлуваат внатрешноста на фрижидерот не загрозувајќи ја неговата моќ за разладување.

LED-осветлување LED-осветлување

Паметно работи и не се троши

Компресорот со дигитален инвертор автоматски ја контролира својата брзина на 7 нивоа во зависност од температурата што е потребна за ладење. Поради тоа троши помалку енергија, ја сведува бучавата на минимум и помалку се троши, со цел обезбедување на подолготрајни перформанси.

Паметно работи и не се троши Паметно работи и не се троши

Нема повеќе натрупување на лед

Технологијата No Frost го спречува натрупувањето на ледот и одржува константна температура во секој агол. Исто така, лади речиси двапати побрзо*, а со тоа и помалку го оптоварува системот за ладење и го продолжува неговото траење.

*Врз основа на споредувањето на фрижидерот RL39THCTS без технологијата no frost и фрижидерот RB31FERNCWW со технологијата no frost. Поединечните резултати може да варираат во зависност од начинот на користење.

Нема повеќе натрупување на лед Нема повеќе натрупување на лед

*Врз основа на споредувањето на фрижидерот RL39THCTS без технологијата no frost и фрижидерот RB31FERNCWW со технологијата no frost. Поединечните резултати може да варираат во зависност од начинот на користење.

Спецификации

 • Бруто Вкупно (литри) 350 ℓ
 • Нето ширина (cm) 595 mm
 • Нето висина на куќиштето со шарка (cm) 1850 mm
 • Нето длабочина со рачка на вратата (cm) 668 mm
 • Нето тежина (кг) 70 kg
 • Тип на ладење Сеопфатно ладење

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните прикази се предмет на промена