Studio Stand држач 2021 (VG-SESA11K)

Studio Stand држач 2021 (VG-SESA11K)

VG-SESA11K/XC

Одбери боја

Боја :

Откриј нови начини на кои ќе го покажеш својот стил

Држач Studio Stand

Симни го телевизорот од ѕидот со држачот Studio Stand и отвори нов свет на можности за дизајнирање на ентериерот—инспирирани и дизајнирани од тебе.

* Сликите и видеата се симулирани и служат само за илустрација.* Достапно само за компатибилни модели. Листа на компатибилни уреди може да се најде во спецификациите.* Телевизорот и приспособливата рамка се продаваат одделно.* The Frame: Уметнички режим 『Мостот „Голден Гејт“ (2015)』 од Џори Харли од Etsy

Направи го телевизорот како предмет

Како прекрасно платно на штафелај, држачот Studio Stand го претвора телевизорот во преносливо уметничко дело, создавајќи впечаток на изложба, каде и да се наоѓа. Уживај во ова твое ремек-дело кога е вклучен, па дури и кога е исклучен.

* The Frame: Уметнички режим 『Oberösterreichisches Bauernhaus』 од Густав Климт

Промени го просторот

Смачено ти е да го поставуваш телевизорот постојано на неколку исти места? Држачот Studio Stand ти овозможува да експериментираш со сите креативни идеи за ентериерот. Еве неколку совети што ќе ти помогнат да си најдеш ново омилено место за телевизорот.

* The Frame: Уметнички режим 『Oberösterreichisches Bauernhaus』 од Густав Климт

Отплеткај ги замрсените, неуредни кабли од дневната соба

Отплеткај ги замрсените, неуредни кабли од дневната соба Отплеткај ги замрсените, неуредни кабли од дневната соба

* Кабелот One Invisible Connection од 15 m се продава одделно.

Решение за каблите

Избегни го нередот со каблите прикриени во ногарката на држачот Studio Stand. Благодарение на ова елегантно решение, повеќе не мора да имаш еден куп кабли за прикривање. Каде и да го поставиш телевизорот, ништо нема да ти попречи на глетката.

Лесно и брзо монтирање

Од спакуван во кутија до подготвен за гледање само за неколку минути, еве како да го монтираш држачот Studio Stand на телевизорот:1. Состави ги ногарките на држачот.2. Порамни го држачот што служи како потпора на задната страна на телевизорот.3. Монтирај ја ногарката на потпорниот држач и отплеткај ги жиците.

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00