VC3100M Канистер правосмукалка со Anti-tangle турбина

VC3100M Канистер правосмукалка со Anti-tangle турбина

VC07M3179VD/GE

VC3100M Канистер правосмукалка со Anti-tangle турбина(VC07M3179VD_GE) is rated 4.9 out of 5 by 24.
 • y_2022, m_12, d_1, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_24
 • loc_mk_MK, sid_VC07M3179VD_GE, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 144ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Дизајнирана за чистење на домот од заплетканите влакна од милениците*

Додаток Mini Pet Care

Со додатокот Mini Pet Care повеќе нема да имаш проблеми при отстранувањето на несаканите влакна од милениците од каучите, креветите и душеците. Ротирачката четка дизајнирана со гумен материјал значително ја намалува количината на влакна од милениците кои се заплеткуваат на четката на барабанот*. Освен тоа, нејзиниот компактен дизајн овозможува лесно ракување и чистење на потешко достапните места.

Дизајнирана за чистење на домот од заплетканите влакна од милениците* Дизајнирана за чистење на домот од заплетканите влакна од милениците*

Дизајнирана за длабинско чистење на домови со миленици

Четка Pet Care

Четката Pet Care има моќна турбина која ja врти четката на барабанот, правејќи ја многу поефикасна во собирање на влакната од милениците*. Исто така, ги движи острите влакна подлабоко во ткаенината на тепихот, отстранувајќи ја нaталожената нечистотија и алергени**. Освен тоа, горниот капак лесно се одвојува и со тоа го олеснува одржувањето.

Четка Pet Care Четка Pet Care

* Тестирана интерно преку споредба со конвенционалната четка Samsung „NB945“.** Ефикасноста на чистењето може да се разликува во зависност од типот на подот.*** Горната слика може делумно да се разликува од вистинскиот производ.

Дизајнирани за љубителите на домашни миленици

Асортиман на производи за домашни миленици Pet Care, прилагоден на твојот животен стил

Препорачана за сите видови подови, серијата производи Pet Care на Samsung содржи седум модели кои се прилагодени на твојот животен стил - две правосмукалки со канистер и вреќа и пет правосмукалки со канистер без вреќа. Исто така, има и воздушна четка Pet Care или додаток Mini Pet Care, како и три стандардни додатоци за чистење.

Асортиман на производи за домашни миленици Pet Care, прилагоден на твојот животен стил Асортиман на производи за домашни миленици Pet Care, прилагоден на твојот животен стил

* Горната слика може делумно да се разликува од вистинскиот производ.

Поконзистентно*

Турбина против заплеткување

Турбината против заплеткување обезбедува поконзистентно вшумукување* при кое нема да дојде до затнување на влакна, со што се одржува оптимално вшмукување подолг временски период.

Турбина против заплеткување Турбина против заплеткување

Без мака

Едноставно одржување

Уживај во едноставното одржување со турбината против заплеткување, која ги спречува прашината, нечистотијата и влакната да се заплеткаат околу неа. Садот за прашина може лесно да се извади и хигиенски да се испразни само со едно притискање на копчето.

Без мака Без мака
 • *Врз основа на интерно тестирање. Тестирано на вентилаторот на турбината со користење на мешавина од коса и влакна од миленици на подот. Споредено со конвенционалниот Samsung VC21F50VNAR/EV.

Лесна за проверка внатре

Сад за прашина со голем капацитет

Садот за прашина може да собере 2 литри прашина и нечистотија, така што лесно можеш да чистиш подолго време без да мора често да го празниш. И бидејќи има стилизиран проѕирен капак во вид на „кровен прозор“, лесно може да се види кога е полн само со еден поглед и без да се наведнуваш.

Лесна за проверка внатре Лесна за проверка внатре

Лесно се одвојува

Спецификации

 • Капацитет за собирање прав 2 ℓ
 • Максимална потрошувачка на енергија 700 W
 • Димензии на сетот (ШxВxД) 272x234x407 mm
 • Тежина на цел комплет 4.5 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.