NK7000MM Аспиратор со моќен вентилациски систем (сребрен)

NK7000MM Аспиратор со моќен вентилациски систем (сребрен)

NK24M7070VS/UR

NK7000MM Аспиратор со моќен вентилациски систем (сребрен)(NK24M7070VS_UR) is rated 5.0 out of 5 by 3.
 • y_2022, m_12, d_1, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_3
 • loc_mk_MK, sid_NK24M7070VS_UR, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 135ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Одбери капацитет

 • Тивко освежување на воздухот
  Моќен вентилациски систем
 • Беспрекорно и стилизирано
  Првокласен дизајн
 • Останува исклучително чист
  Алуминиумски филтер што се мие

Тивко освежување на воздухот

Моќен вентилациски систем

Правилната вентилација е неопходна за удобно и здраво готвење, а речиси нечујниот моќен вентилациски систем со засилувач го освежува воздухот за миг. Неговиот капацитет за вшмукување од 729 кубни метри на час, овозможува многу брзо и тивко отстранување на испарувања, дим и мирис од кујната.

Тивко освежување на воздухот Тивко освежување на воздухот

Беспрекорно и стилизирано

Првокласен дизајн

Првокласниот цветен дизајн придонесува за создавање елегантен и модерен кујнски ентериер што добро се вклопува со другите кујнски апарати. Неговиот тенок профил и атрактивната црна површина од нерѓосувачки челик одговара на елегантниот и модерен стил на другите производи Samsung и обезбедува беспрекорен и поедноставен изглед.

Беспрекорно и стилизирано Беспрекорно и стилизирано

Останува исклучително чист

Алуминиумски филтер што се мие

Издржливиот алуминиумски филтер што лесно се одржува, го штити издувниот вентилатор и го продолжува работниот век на моторот. Ги задржува капките од масло и прав пред да го задушат моторот или да го спречат протокот на воздух. Треба да се чисти дури на секои 3-4 недели, а тоа се извршува многу лесно затоа што се мие и доволно е мал за да може да го собере во машина за садови.

Останува исклучително чист Останува исклучително чист

Свети посилно

LED-ламби

Блескавото LED-осветлување олеснува да се видат резултатите од готвењето со рамномерно распространетото осветлување преку целата стакло-керамичка плоча. LED-светилкиѕт трошат многу помалку енергија, а траат многу подолго. Затоа ги намалуваат месечните сметки за струја и трошоците за замена на светилките.

Свети посилно Свети посилно

Контрола под прстите

Контрола со допир

Контролата е многу едноставна со вградената функција за контрола со допир. Блескавиот LED-панел е јасен и читлив и има ист интуитивен екран чувствителен на допир како мобилниот телефон, па со нежен допир може брзо да ги приспособиш. Неговиот стилизиран и ексклузивен изглед ќе ја разубави твојата кујна.

Контрола под прстите Контрола под прстите

Спецификации

 • Максимална екстракција 585 ㎥/h
 • Класа на енергетска ефикасност B
 • Нето (ШxВxД) 598 x min1040 ~ max1440 x 325 mm
 • Тежина (нето) 19,7kg

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.