25W Безжична екстерна батерија 10,000mAh

EB-U3300XJEGEU

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 121ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Само поврзи се за брзо полнење.

Кога си на авантура е времето кога најмногу ти е потребна батерија. Оваа преносна батерија поддржува до 25W со супер брзо полнење, што ти овозможува брзо засилување преку кабелот.

Само поврзи се за брзо полнење. Само поврзи се за брзо полнење.

* Вистинската брзина на полнење исто така може да варира во зависност од вистинската употреба, условите за полнење и други фактори. * Кога полните два уреди истовремено, не е достапно супер брзо полнење од 25W.

Брзо полнење без да има потреба од кабел

Покрај неговото супер брзо полнење преку кабел, може да го потпираш твојот телефон на пакувањето за да добиеш безжично полнење. Со напојување до 7,5W, тој безжично може да наполни низа уреди, за да може да споделиш со пријателите, дури и ако немаат Galaxy уред.

Брзо полнење без да има потреба од кабел Брзо полнење без да има потреба од кабел

* Ако уредите не се полнат, ресетирај ја 25W Безжична екстерна батерија со држење на копчето за напојување 7,5 секунди.

Наполни ги твоите уреди сите заедно

Со два отвори за полнење преку кабел и една безжична подлога за полнење , можеш да полниш до три уреди во еден момент. Поддржува различни протоколи за да може да наполниш Qi овластени телефони, Galaxy Watch и Earbuds.

Наполни ги твоите уреди сите заедно Наполни ги твоите уреди сите заедно

* Само еден кабел е вклучен во полето. Втор кабел се продава одделно.

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.

* Слика на два телефони Galaxy S21 Ultra 5G со футрола Smart LED View и еден телефон Galaxy S21+ 5G со футрола Smart LED симулирана за илустративни цели.

* SmartTags има опсег на Bluetooth од 120 m. Вистинската изведба може да се разликува во зависност од околината каде што се користи.

* Слика на безжичен полнач во бела боја и безжичен полнач Duo во црна боја симулирана за илустративни цели.