Galaxy S6 Fast Wireless Charger

Galaxy S6 Fast Wireless Charger

EP-PN920

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Galaxy S6 Fast Wireless Charger (EP-PN920)

Боја
Crna
Компатибилност
  • Репрезентативни модели Galaxy S6 edge+, Galaxy Note5
Општи карактеристики
  • Карактеристики BRZO PUNJENJE (kompatibilni model: Galaxy S6 edge+, Galaxy Note5)
  • Интерфејс Bežično punjenje (Qi), Micro USB
  • Содржина на пакувањето Bežični punjač, Vodič za brzi početak
Физичка спецификација
  • Димензии (ШxВxД) 102 x 20,8 mm
  • Тежина 117 g
Напојување
  • Влезен напон 5 - 9 V
  • Излезна струја 1.000 mA
  • Излезен напон 5 - 9 V

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.