WW3000TM Машина за перење алишта со Quick Wash, Drum Clean, Delay End технологии

WW3000TM Машина за перење алишта со Quick Wash, Drum Clean, Delay End технологии

WW71T301MWW/LE

Одбери боја

Одбери капацитет

Пери ги брзо алиштата

Quick Wash

Исчисти ја лесно извалканата облека брзо и ефикасно. Програмата Quick Wash може да перење мала количина* на облека и да е чиста за само 18 минути **. Затоа, кога брзаш или сакаш да ја одржиш чистата омилена облека или да избегнеш голем куп алишта, тогаш ќе да добиеш одлични резултати *** и ќе заштедиш време.

Quick Wash Quick Wash

* Полнење на количина со тежина помала од 2 кг. ** Модел на дигитален инвертер мотор = 18 минути, модел на универзален мотор = 20 минути. *** Повремено може да биде потребно дополнително перење.

Хигиенски чисто

Drum Clean

Одржувај ја внатрешноста на машината за перење хигиенски чиста и свежа, додека истовремено ја штитиш животната средина и штедиш пари. Со Drum Clean се отстрануваат остатоци од детергент и нечистотија во внатрешноста на барабанот. Не ти требаат јаки или скапи хемикалии, бидејќи користи комбинација на натопување, пулсирање и брзо центрифугирање.

Хигиенски чисто Хигиенски чисто

Одржувај ги алиштата свежи

Delay End

Не оставај мокри алишта да стојат предолго во машината за перење за да не замирисаат на мувла. Функцијата Delay End ти овозможува да поставиш циклусот на перење да заврши дури до 24 часа подоцна. Тоа значи дека може да пуштиш да се пере навечер, но да го поставиш циклусот да заврши кога ќе се вратиш од работа за да може алиштата да го задржат свежиот мирис.

Одржувај ги алиштата свежи Одржувај ги алиштата свежи

Поголем избор и контрола

Практична за употреба

Уживај во многу попрактичен начин на перење на алиштата. Широкиот ЛЕД дисплеј е многу разбирлив и лесен за читање. Брзо може да го провериш статусот на перењето, поставките на програмата, преостанатото време и напредокот на циклусот. А со големиот избор од 14 програми може да ги оптимизираш перформансите на перењето и соодветната програма за видот на ткаенина.

Поголем избор и контрола Поголем избор и контрола

Спецификации

 • Капацитет на перење (kg) 7.0 kg
 • Bubble технологија Не
 • Класа на енергетска ефикасност A+++
 • Нето димензии (ШxВxД) 595 x 850 x 440 mm
 • Нето тежина 58 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

  {{summary.altText}} {{summary.altText}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.