DW5500MM Машина за садови со LED екран

DW60M6050SS/EO

DW5500MM Машина за садови со LED екран(DW60M6050SS_EO) is rated 5.0 out of 5 by 1.
 • y_2022, m_11, d_23, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_mk_MK, sid_DW60M6050SS_EO, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 140ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Одбери Капацитет

Одбери Начин на инсталација

 • Едноставно и интуитивно следење на статусот
  Широк LED-екран
 • Лесно стави и безбедно измиј есцајг
  Флексибилна трета решетка
 • Флексибилно поставување на повисоки и пошироки садови
  Лесно приспособување по висина
 • Заштеда на време и на енергија во случај на мала количина
  Полупрограма

Едноставно и интуитивно следење на статусот

Широк LED-екран

Користи едноставен и интуитивен начин за миење садови со лесно читлив, голем и широк LED-екран. Со брз поглед може да ги провериш статусот, нагодувањата, останатото време и напредувањето на циклусот, дури и од далечина. Без напор може да го следиш и да го контролираш ефектот на миење.

Едноставно и интуитивно следење на статусот Едноставно и интуитивно следење на статусот

Упатство за инсталација:

DW60M6050SS DW60M6050SS

Лесно стави и безбедно измиј есцајг

Флексибилна трета решетка

Флексибилната трета решетка претставува наменски простор на врвот за мали и лесни предмети, како што се парчиња есцајг и алатки. Тука остануваат безбедни, но секако ќе бидат детално измиени и со силни млазови вода.

Лесно стави и безбедно измиј есцајг Лесно стави и безбедно измиј есцајг

Флексибилно поставување на повисоки и пошироки садови

Лесно приспособување по висина

Флексибилната внатрешност е приспособлива по висина, така што горната решетка може брзо да се подигне или да се спушти за дополнителни 5 cm со еден допир. Со создавање на дополнителен простор во долната решетка може да ставиш садови со различни големини и облици, вклучително и длабоки лонци, широки чинии и големи плочи.

Флексибилно поставување на повисоки и пошироки садови Флексибилно поставување на повисоки и пошироки садови

Заштеда на време и на енергија во случај на мала количина

Полупрограма

Зад нас се деновите чекање да се наполни машината за садови. Нагодувањето на мала количина садови овозможува многу поголема флексибилност затоа што ти овозможува да ставиш и да миеш садови само на долната решетка. На тој начин може да заштедиш време и енергија со миење помала количина, а со тоа секојпат да имаш чисти садови.

Заштеда на време и на енергија во случај на мала количина Заштеда на време и на енергија во случај на мала количина

Хигиенско плакнење заради отстранување на бактерии

Хигиена

Опцијата Хигиена може да се активира во одредени програми за сѐ да биде хигиенски чисто. Се продолжува завршното плакнење и се зголемува температурата на водата на 70˚C, што овозможува подетално чистење и ги убива бактериите и микробите. Затоа твоите садови, есцајг и алатки за кујна секогаш ќе бидат безбедни за употреба.

Хигиенско плакнење заради отстранување на бактерии Хигиенско плакнење заради отстранување на бактерии

Заштеди време со 60-минутниот циклус за миење и сушење

Експресно миење (60 мин.)

Опцијата 60-минутно Ekspres миење многу побрзо ги мие и ги суши твоите садови. Идеална е за помали количини на делумно извалкани предмети за кои не е потребно навистина интензивно миење, како што се чаши, есцајг и чинии, затоа што целиот циклус за нивно миење ќе трае само 60 минути.

Заштеди време со 60-минутниот циклус за миење и сушење Заштеди време со 60-минутниот циклус за миење и сушење

Спецификации

 • Дизајн Полувградена
 • Големина 24"
 • Боја/Материјал Сребрена/STSS
 • Начин на перење Вртежи
 • Перформанси 14 P/S
 • Годишна потрошувачка на вода 2940 ℓ

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.