Тенка футрола на преклоп со џеб за картички за Galaxy A10

Тенка футрола на преклоп со џеб за картички за Galaxy A10

GP-FWA105AMABW

0 (0)

Одбери

Боја :

Тенка футрола на преклоп

Погоден џеб за картички

Тенок и лесен PC + PU материјал за добро да лежи на раката. Обезбедува заштита од надворешни оштетувања, гребнатини и лесен пристап до камерата, приклучокот за слушалки и другите контроли. Може да ставиш картичка или било каков тенок производ во џебот на за картички

Погоден џеб за картички Погоден џеб за картички

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.

* Слика на два телефони Galaxy S21 Ultra 5G со футрола Smart LED View и еден телефон Galaxy S21+ 5G со футрола Smart LED симулирана за илустративни цели.

* SmartTags има опсег на Bluetooth од 120 m. Вистинската изведба може да се разликува во зависност од околината каде што се користи.

* Слика на безжичен полнач во бела боја и безжичен полнач Duo во црна боја симулирана за илустративни цели.