Galaxy A72 Силиконска футрола

Galaxy A72 Силиконска футрола

EF-PA725TVEGWW

Одбери боја

Боја :

Свиленкасто мазна и модерна

Мекиот матиран силикон го опфаќа целиот телефон за да имаш свилен финиш кој нема да сакаш да го пуштиш од дланка. А, бидејќи толку удобно лежи на твојата дланка, нема ни да мораш.

Тенок облик, сериозна заштита

Силиконската футрола овозможува заштита којашто со леснотија се лизга во твојот џеб. Со дебелина од 1,4 mm, го чува тенкиот профил на Galaxy A72 недопрен, истовремено штитејќи го од удари и паѓање.

Избор на бои за сечиј стил

Избери ја Galaxy A72 силиконската футрола, достапна во неколку бои, во онаа која најмногу одговара на твојот стил.

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.

* Слика на два телефони Galaxy S21 Ultra 5G со футрола Smart LED View и еден телефон Galaxy S21+ 5G со футрола Smart LED симулирана за илустративни цели.

* SmartTags има опсег на Bluetooth од 120 m. Вистинската изведба може да се разликува во зависност од околината каде што се користи.

* Слика на безжичен полнач во бела боја и безжичен полнач Duo во црна боја симулирана за илустративни цели.