Galaxy Tab S6 S Pen пенкало

EJ-PT860BAEGWW

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 139ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Комплетно ново ниво на S Pen

Искуси го надградениот S Pen со нови нивоа на продуктивност. Магнетски се прикачува во вдлабнатината на задната страна од Galaxy Tab S6 и започнува да се полни. Командите на Bluetooth овозможуваат да го контролираш уредот на растојание, додека пак новите Воздушни контроли ти даваат уште поголема контрола преку гестовите со рака.

Комплетно ново ниво на S Pen Комплетно ново ниво на S Pen

*Прикачи го S Pen на местото за полнење на задната страна на уредот за безжично полнење пред првата употреба.**Времетраењето на батеријата на S Pen кога е целосно полна е до 10 часа во мирување. Фактичкото времетраење на батеријата може да се разликува во зависност од мрежната средина, шемите на користењето и други фактори.

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.

* Слика на два телефони Galaxy S21 Ultra 5G со футрола Smart LED View и еден телефон Galaxy S21+ 5G со футрола Smart LED симулирана за илустративни цели.

* SmartTags има опсег на Bluetooth од 120 m. Вистинската изведба може да се разликува во зависност од околината каде што се користи.

* Слика на безжичен полнач во бела боја и безжичен полнач Duo во црна боја симулирана за илустративни цели.