24'' FHD Рамен монитор T35F

LF24T350FHRXDU

Одбери големина

 • Гледај под секој агол
  IPS панел
 • Синхронизирана акција
  AMD Radeon FreeSync™
 • Беспрекорни, непречени слики
  Стапка на освежување од 75 Hz

Сеопфатен поглед

Минималистички дизајн, максимална концентрација. Дисплејот без рамка од 3 страни дава чиста и модерна естетика во секоја работна средина. Кога користиш поставување од повеќе монитори, дисплеите се совпаѓаат совршено така што речиси и нема празнина меѓу нив.

Сеопфатен поглед Сеопфатен поглед

Гледај под секој агол

Седни каде било за целосно живописно доживување. Панелот IPS ја задржува живописноста и чистотата на боите во секој инч од екранот. Дури и на толку широк дисплеј, тоновите и нијансите изгледаат сосема прецизно од речиси секој агол, без избледување на боите.

Гледај под секој агол Гледај под секој агол

Синхронизирана акција

Суперфлуидно доживување на забавата. AMD Radeon FreeSync™ ја синхронизира стапката на освежување на мониторот и графичката картичка и ги намалува сецкањата и кочењата на сликата. Гледај филмови и играј игри без пречки. Дури и сцените со брза акција изгледаат беспрекорни и непречени.

Синхронизирана акција Синхронизирана акција

Беспрекорни, непречени слики

Сега сликата изгледа беспрекорно. Стапката на освежување од 75 Hz дава пофлуидни сцени. Независно дали ја гледаш твојата омилена ТВ серија, видео или играш видеоигра, забавата повеќе нема да доцни или да се заматува.

Беспрекорни, непречени слики Беспрекорни, непречени слики

Поголема гејмерска моќ

Идеалните поставки за игра ти даваат моментална предност. Со оптималното поставување на боја и контраст, сликите стануваат поживописни, а непријателите можеш лесно да ги воочиш во мракот. Режимот на играње овозможува секоја игра да се гледа од едниот до другиот крај на екранот, токму како и секој нејзин детаљ.

Поголема гејмерска моќ Поголема гејмерска моќ

Супериорна грижа за очите

Заштити ги очите и направи многу повеќе. Напредната технологија за заштита на видот го намалува заморот на очите и долготрајната работа на компјутерот е помалку напорна. Технологијата Flicker Free постојано го отстранува заморното и иритирачко треперење на екранот, додека режимот Eye Saver го намалува зрачењето на сина светлина. Очите се одморени и свежи многу подолго.

Супериорна грижа за очите Супериорна грижа за очите

Вистинска разновидност

Поврзи се со повеќе уреди. Преку приклучоците D-sub и HDMI на мониторот, сега повеќе уреди може да се поврзат на него за да имаш целосна флексибилност. Сега, работното опкружување е уште попријатно со дополнителни можности за инпут.

Вистинска разновидност Вистинска разновидност

Спецификации

 • Резолуција 1,920 x 1,080
 • Сооднос на слика 16:9
 • Светлина (стандардна) 250cd/㎡
 • Статичен сооднос на контраст 1000:1 (Типично)
 • Време на одговор 5 (GTG)
 • Брзина на освежување Макс. 75 Hz

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните прикази се предмет на промена.