24" Zakrivljeni monitor sa intenzivnim vizuelnim doživljajem

24" Zakrivljeni monitor sa intenzivnim vizuelnim doživljajem

C24F396FHU

Преземете го Прирачникот

Спецификации

24" Zakrivljeni monitor sa intenzivnim vizuelnim doživljajem (C24F396FHU)

Дисплеј
 • Големина на екран (Инчи) 23,5
 • Големина на екран (см) 59,8
 • Големина на екран (Class) 24
 • Рамен / Заоблен Zakrivljen
 • Активна големина на дисплеј (HxV) (mm) 521,40 mm x 293,28 mm
 • Закривеност на екранот 1800R
 • Сооднос на слика 16:9
 • Вид на панел VA
 • Светлина (стандардна) 250cd/m2
 • Светлина (минимална) 200cd/m2
 • Максимална осветленост 96 %
 • Статичен сооднос на контраст 3000:1(tipično)
 • Динамички сооднос на контрастот Mega
 • Резолуција 1920 x 1080
 • Време на одговор 4(GTG)
 • Агол на гледање (хоризонтален/вертикален) 178°(H)/178°(V)
 • Поддршка за боја 16,7M
 • Опсег на бои (NTSC 1976) 72%
 • Брзина на освежување 60Hz
Општи карактеристики
 • Samsung MagicBright Da
 • Samsung MagicUpscale Da
 • Eco Saving Plus Da
 • Režim Eye Saver Da
 • Flicker Free Da
 • Големина на слика Da
 • Сертификат за Windows Windows 10
 • FreeSync технологија Da
Интерфејс
 • Безжичен дисплеј Ne
 • D-Sub 1 EA
 • DVI Ne
 • Dual Link DVI Ne
 • Порт за дисплеј Ne
 • Mini-Display влез Ne
 • HDMI 1 EA
 • Аудио влез Ne
 • Слушалки 1 EA
 • USB Hub Ne
Услови за работа
 • Температура 10~40 ℃
 • Влажност 10–80 (nekondenzujući)
Дизајн
 • Боја Crn visokog sjaja
 • Вид на подлога Jednostavan
 • Навалува -2,0°(±2,0°)~22,0°(±2,0°)
 • Монтажа на ѕид 75,0 x 75,0 mm
Еко
 • Класа на енергетска ефикасност A
Напојување
 • Напојување AC 100~240V
 • Потрошувачка на електрична енергија (максимална) 25 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (Typ) 24,0 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (DPMS) Manje od 0,3 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (исклучен режим) Manje od 0,3 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (годишна) 35 kWh/year
 • Тип Spoljni adapter
Димензии
 • Димензии на приемникот со подлога (ШxВxД) 547,8 x 423,9 x 218,8 mm
 • Димензии на приемникот без подлога (ШxВxД) 547,8 x 326,3 x 82,4 mm
 • Димензии на пакувањето (ШxВxД) 689,0 x 377,0 x 155,0 mm
Тежина
 • Тежина на комплетот со подлога 3,3 kg
 • Тежина на комплетот без подлога 2,8 kg
 • Тежина на пакувањето 4,4 kg
Дополнителна опрема
 • Кабел за напојување Da
 • Должина на кабелот за напојување 1,5 m
 • HDMI кабел Da
 • Водич за брзо подесување Da

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.