22" FHD Monitor S22F350FHU

22" FHD Monitor S22F350FHU

S22F350FHU

Преземете го Прирачникот

Спецификации

22" FHD Monitor S22F350FHU (S22F350FHU)

Дисплеј
 • Големина на екран (Инчи) 21.5
 • Големина на екран (см) 54.6
 • Големина на екран (Class) 22
 • Рамен / Заоблен Flat
 • Активна големина на дисплеј (HxV) (mm) 476.64(H) x 268.11(V)
 • Сооднос на слика 16:9
 • Вид на панел TN
 • Светлина (стандардна) 200cd/m2
 • Светлина (минимална) 150cd/m2
 • Максимална осветленост 98 %
 • Статичен сооднос на контраст 1000:1(Typ.), 700:1(Min)
 • Динамички сооднос на контрастот Mega
 • Резолуција 1920 x 1080
 • Време на одговор 5 ms
 • Агол на гледање (хоризонтален/вертикален) 170°/160°
 • Поддршка за боја 16.7M
 • Опсег на бои (NTSC 1976) 72%
 • Брзина на освежување 60Hz
Општи карактеристики
 • Samsung MagicAngle Da
 • Samsung MagicBright Da
 • Samsung MagicUpscale Da
 • Eco Saving Plus Da
 • Režim Eye Saver Da
 • Flicker Free Da
 • Режим за игри Da
 • Големина на слика Da
 • Сертификат за Windows Windows 10
Интерфејс
 • Безжичен дисплеј Ne
 • D-Sub 1 EA
 • DVI Ne
 • Dual Link DVI Ne
 • Порт за дисплеј Ne
 • Mini-Display влез Ne
 • HDMI 1 EA
 • Аудио влез Ne
 • Слушалки Ne
 • USB Hub Ne
Услови за работа
 • Температура 10~40 ℃
 • Влажност 10~80 (non-condensing)
Дизајн
 • Боја Black high Glossy
 • Вид на подлога Jednostavan
 • Навалува -1.0°(±1.0°)~+22.0°(±2.0°)
 • Монтажа на ѕид 75.0 x 75.0 mm
Еко
 • Класа на енергетска ефикасност A
Напојување
 • Напојување AC 100~240V
 • Потрошувачка на електрична енергија (максимална) 25 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (Typ) 20.0 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (DPMS) Manje od 0.3 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (исклучен режим) Manje od 0.3 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (годишна) 29 kWh/year
 • Тип Eksterni adapter
Димензии
 • Димензии на приемникот со подлога (ШxВxД) 508.6 x 395.4 x 206.5 mm
 • Димензии на приемникот без подлога (ШxВxД) 508.6 x 302.0 x 80.1 mm
 • Димензии на пакувањето (ШxВxД) 568.0 x 153.0 x 363.0 mm
Тежина
 • Тежина на комплетот со подлога 2.8 kg
 • Тежина на комплетот без подлога 2.3 kg
 • Тежина на пакувањето 4.0 kg
Дополнителна опрема
 • Кабел за напојување Da
 • Должина на кабелот за напојување 1.5 m
 • D-Sub Cable Da
 • Install CD Da
 • Водич за брзо подесување Da

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.