Poslovni monitor SE450 sa visokom produktivnošću

Poslovni monitor SE450 sa visokom produktivnošću

S24E450B

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Poslovni monitor SE450 sa visokom produktivnošću (S24E450B)

Дисплеј
 • Големина на екран 24 инчи
 • Активна големина на дисплеј (HxV) 531,36(H)x 298,89(V)
 • Сооднос на слика 16:9
 • Вид на панел TN
 • Светлина (стандардна) 250cd/m2
 • Светлина (минимална) 200cd/m2
 • Статичен сооднос на контраст 1000:1 (вообичаено)
 • Динамички сооднос на контрастот Mega ∞
 • Резолуција 1920x1080
 • Големина на пиксели (HxV) 0.27675(H) x 0.27675(V)
 • Време на одговор 5 ms
 • Агол на гледање (хоризонтален/вертикален) 170°/160°
 • Поддршка за боја 16.7M
 • Опсег на бои (NTSC 1976) 72%
 • Брзина на освежување 60 Hz
Општи карактеристики
 • Samsung MagicAngle Да
 • Samsung MagicBright Да
 • Samsung MagicUpscale Да
 • 0,00 W потрошувачка на електрична енергија Да
 • Režim Eye Saver Да
 • Flicker Free Да
 • Режим за игри Да
 • Големина на слика Да
 • Сертификат за Windows Windows 10
 • Smart Eco Saving Да
 • Off Timer Plus Да
Интерфејс
 • D-Sub 1 EA
 • DVI 1 EA
 • Dual Link DVI Не
 • Порт за дисплеј Не
 • Mini-Display влез Не
 • HDMI Не
 • USB екран Не
 • Аудио влез Не
 • Слушалки Не
 • USB Hub Не
Аудио
 • USB soundbar звучник (подготвен) Да
Услови за работа
 • Температура 10~40 ℃
 • Влажност 10~80 (некондензирачка)
Дизајн
 • Боја Црна
 • Вид на подлога HAS
 • HAS (подлога со можност за подесување) 130.0±2.0mm
 • Навалува -3°(±2.0°)~+25°(±2.0°)
 • Врти -45°(-2°,+0)~45°(0,+2°)
 • Ротира -1°(-2°,+0)~95.0°(0,+2°)
 • Монтажа на ѕид 100.0 x100.0
Еко
 • Без PVC (освен каблите на дополнителна опрема) Да
 • Рециклирана пластика 30%
Напојување
 • Напојување AC 100~240V
 • Потрошувачка на електрична енергија (DPMS) 0,3(вообичаено)
 • Потрошувачка на електрична енергија (исклучен режим) Помалку од 0,005(режим на 0 W)
 • Тип Внатрешно напојување
Димензии
 • Димензии на приемникот со подлога (ШxВxД) 565,4 x 486,8 x 224,0 (МАКС.), 565,4 x 356,8 x 224,0 (МИН.)
 • Димензии на приемникот без подлога (ШxВxД) 565.4 x 333.2 x 56.6 mm
 • Димензии на пакувањето (ШxВxД) 639 x 188 x 407 mm
Тежина
 • Тежина на комплетот со подлога 5.10 kg
 • Тежина на комплетот без подлога 3.40 kg
 • Тежина на пакувањето 6.62 kg
Дополнителна опрема
 • Кабли Кабел D-Sub, кабел DVI
 • Должина на кабелот за напојување 1.5 m
 • Останато Кратко упатство, CD за монтажа (прирачник)
Сертификација и усогласеност
 • Безбедност CB(EU): IEC60950-1, EN60950-1, cULus(САД, Канада): UL60950-1, KC (Кореја): K60950-1, PSB (Сингапур), Soncap (Нигерија), Kucas (Кувајт), SASO (Саудиска Арабија): IEC60950-1, CCC (Кина): GB4943-2011
 • EMC FCC(USA), IC (Канада): FCC дел 15 поддел B, CE (Европа): EN55022, EN55024, KCC (Кореја) KN22, KN24, C-tick (Австралија): AS/NZS3548 (CISPR22), CCC (Кина): GB9254-2008 GB17625.1-2012
Гаранција
 • Гаранција 3-годишна гаранција (Европа/ЗНД/Северна Америка)

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.