24" FHD monitor ultra tanke konstrukcije

24" FHD monitor ultra tanke konstrukcije

S24F356FHU

Преземете го Прирачникот

Спецификации

24" FHD monitor ultra tanke konstrukcije (S24F356FHU)

Дисплеј
 • Големина на екран (Инчи) 23,5
 • Големина на екран (см) 59,8
 • Големина на екран (Class) 24
 • Рамен / Заоблен Ravan
 • Активна големина на дисплеј (HxV) (mm) 521,28(H) x 293,22(V)
 • Сооднос на слика 16:9
 • Вид на панел PLS
 • Светлина (стандардна) 250cd/m2
 • Светлина (минимална) 200cd/m2
 • Максимална осветленост 98 %
 • Статичен сооднос на контраст 1000:1(tipično), 700:1(min.)
 • Динамички сооднос на контрастот Mega
 • Резолуција 1920 x 1080
 • Време на одговор 4 (GTG)
 • Агол на гледање (хоризонтален/вертикален) 178°/178°
 • Поддршка за боја 16.7M
 • Опсег на бои (NTSC 1976) 72%
 • Брзина на освежување 60Hz
Општи карактеристики
 • Samsung MagicBright Da
 • Samsung MagicUpscale Da
 • Eco Saving Plus Da
 • Režim Eye Saver Da
 • Flicker Free Da
 • Режим за игри Da
 • Големина на слика Da
 • Сертификат за Windows Windows 10
 • FreeSync технологија Da
Интерфејс
 • Безжичен дисплеј Ne
 • D-Sub 1 EA
 • DVI Ne
 • Dual Link DVI Ne
 • Порт за дисплеј Ne
 • Mini-Display влез Ne
 • HDMI 1 EA
 • Аудио влез Ne
 • Слушалки Ne
 • USB Hub Ne
Аудио
 • Звучник Ne
 • USB soundbar звучник (подготвен) Ne
Услови за работа
 • Температура 10~40 ℃
 • Влажност 10–80 (nekondenzujući)
Дизајн
 • Боја Crna visokog sjaja
 • Вид на подлога Jednostavan
 • Навалува -2.0°(±2.0°)~22.0°(±2.0°)
 • Монтажа на ѕид 75.0 x 75.0 mm
Еко
 • Класа на енергетска ефикасност A
Напојување
 • Напојување AC 100~240V
 • Потрошувачка на електрична енергија (максимална) 25 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (Typ) 20.0 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (DPMS) Manje od 0,3 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (исклучен режим) Manje od 0,3 W
 • Потрошувачка на електрична енергија (годишна) 29 kWh/year
 • Тип Spoljni adapter
Димензии
 • Димензии на приемникот со подлога (ШxВxД) 547.7 x 423.5 x 218.8 mm
 • Димензии на приемникот без подлога (ШxВxД) 547.7 x 320.7 x 76.5 mm
 • Димензии на пакувањето (ШxВxД) 618.0 x 135.0 x 387.0 mm
Тежина
 • Тежина на комплетот со подлога 3.3 kg
 • Тежина на комплетот без подлога 2.8 kg
 • Тежина на пакувањето 4.7 kg
Дополнителна опрема
 • HDMI кабел Da
 • Install CD Da
 • Водич за брзо подесување Da

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.