Рамка за Frame телевизор 50" (VG-SCFA)

Рамка за Frame телевизор 50" (VG-SCFA)

VG-SCFA50BWBXC

Одбери боја

Боја :

Повеќе бои, повеќе стилови, повеќе ТИ.

Приспособлива рамка

The Frame те ослободува од ограничувањата со повеќе опции на бои и стилови на рамката за да го надополниш секој нов изглед на твој, уникатен начин.

* Сликите и видеата се симулирани и служат само за илустрација.* Телевизорот се продава одделно.* Достапноста на стилови и бои на рамки може да се разликува во зависност од големината на телевизорот и регионот.

Избери си боја

Рамката на The Frame може да се постави во 1 од 4 бои, вклучувајќи бела, боја на тиково дрво, кафеава и кафеаво-црвена и дава естетски контраст или суптилно естетско надополнување, без разлика дали дизајнираш врз основа на локацијата на собата, на уникатна шара од бои или дури и за посебна пригода.

Избери си боја Избери си боја

Приспособи го стилот на рамката

Рамката на The Frame сега доаѓа во два различни дизајни. Избери модерен дизајн за да внесеш модерна нота во просторот или закосен дизајн за да уживаш во автентичен изглед на сликата.

* Достапноста на стилови и бои на рамки може да се разликува во зависност од големината на телевизорот и регионот.

Која комбинација и да ја избереш, ќе изгледа совршено. Во секоја соба. На секој ѕид.

Која комбинација и да ја избереш, ќе изгледа совршено. Во секоја соба. На секој ѕид. Која комбинација и да ја избереш, ќе изгледа совршено. Во секоја соба. На секој ѕид.

Магнетски привлечен нов изглед

Лесен начин за освежување на работите

Како се монтира

Колку е лесно да промени една боја на рамката со друга? Бидејќи рамките во разни бои за The Frame се магнетни, нивното монтирање е лесно баш како што мислите.

Kомпатибилни големини за The Frame?

Модeрните рамки се компатибилни со The Frame телевизори со екран 43'~ 75', додека закосените рамки се компатибилни со моделите од 65” и 55”.

* Детално разгледај ги спецификациите.* Достапноста на стилови и бои на рамки може да се разликува во зависност од големината на телевизорот и регионот.

Спецификации

  • Product (Left&Right) (LxWxH) 650.2 x 24.6 x 17.7 mm
  • Product (Top&Bottom) (LxWxH) 1127.4 x 24.6 x 17.7 mm
  • Компатибилност LS03A

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО