C61R Вградена плоча со керамичка површина, 6 kW

C61R Вградена плоча со керамичка површина, 6 kW

C61R2AAST/BOL

C61R Вградена плоча со керамичка површина, 6 kW(C61R2AAST_BOL) is rated 4.9 out of 5 by 15.
 • y_2022, m_12, d_1, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_15
 • loc_mk_MK, sid_C61R2AAST_BOL, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 154ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Одбери капацитет

Керамичка површина

Твојата кујна ќе изгледа ексклузивно благодарејќи на елегантниот и софистициран дизајн. Ако готвиш со вистинско задоволство, твоите јадења ќе бидат уште повкусни!

Керамичка површина Керамичка површина

Само пребриши и чисто е

Излевањето по грејната плоча Samsung од керамичко стакло што лесно се чисти не претставува проблем. Благодарејќи на мазниот ергономски дизајн излеаната храна и мрсните дамки може едноставно и брзо да ги избришеш со мека крпа. А затоа што керамичката површина не се загрева толку брзо како кај другите грејни плочи, излеаната храна нема да се залепи на неа. Така повеќе време ќе поминеш чистејќи ја својата чинија отколку грејната плоча.

Само пребриши и чисто е Само пребриши и чисто е

Управување со помош на функцијата Smart Touch

Чувствително готвење! Нашата грејна плоча од керамичко стакло има четири зони за готвење со високи перформанси со јаки грејни површини што зрачат и ја загреваат твојата храна.

Управување со помош на функцијата Smart Touch Управување со помош на функцијата Smart Touch

Спецификации

 • Излезна моќност (макс.) 6000 W
 • Начин на инсталација Вградена
 • Број на рингли 4 EA
 • Надворешни димензии (ШxВxД) 575mm*52.6mm*505

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.