Т вградена плоча со индикатор за топлина, 7kW

Т вградена плоча со индикатор за топлина, 7kW

CTR164NC01/BOL

Т вградена плоча со индикатор за топлина, 7kW(CTR164NC01_BOL) is rated 4.9 out of 5 by 57.
 • y_2022, m_11, d_28, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_57
 • loc_mk_MK, sid_CTR164NC01_BOL, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 140ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Керамичка површина

Елегантниот и софистициран дизајн ѝ обезбедува ексклузивен изглед на твојата кујна. Готвењето со вистинско задоволство прави твоите јадења да бидат уште повкусни!

Керамичка површина Керамичка површина

Упатство за инсталација:

Упатство за инсталација: Упатство за инсталација:

Автоматска безбедност

Дозволи Samsung да придонесе за твојата безбедност со помош на функцијата за безбедносно исклучување за да бидеш сигурен дека апаратите се исклучуваат кога ќе посакаш. Исто така, достапна е и функцијата за заклучување заради децата за да се осигури нивните мали раце да не се најдат во неволја.

Автоматска безбедност Автоматска безбедност

Целото чистење се сведува на бришење со крпа

Истурањето на поголемо количество храна не претставува проблем кај керамичките плочи за готвење на компанијата Samsung. Со мазниот ергономски дизајн чистењето на истурената храна и на мрснотиите е едноставно како брзо бришење со крпа. Поради тоа што керамичката површина не се загрева колку и другите електрични плочи за готвење, истурената храна нема да се запече. Така може да потрошиш повеќе време за „чистење“ на својата чинија отколку на плочата за готвење.

Целото чистење се сведува на бришење со крпа Целото чистење се сведува на бришење со крпа

Повеќенаменската зона ги одржува твоите садови во добра состојба

Кажи им на твоите гости да не јадат пред доаѓање затоа што керамичките плочи Samsung за готвење имаат повеќенаменски зони што лесно може да прифатат лонец или тава со сите димензии. Ако разновидноста навистина е зачин на животот, тогаш сестраноста на повеќенаменската зона придонесува за извонреден вкус на твојот свет.

Повеќенаменската зона ги одржува твоите садови во добра состојба Повеќенаменската зона ги одржува твоите садови во добра состојба

Спецификации

 • Тип на екран LED
 • Вкупна моќност (kW) 7 kW
 • Број на рингли 4 EA
 • Нето (ШxВxД) 575 x 505 x 52,6 mm

Поддршка

Пронајди одговори на прашањето што го имаш за производот

Прирачник за корисниците и содржина за преземање Погледни ги дополнителните содржини

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.