Ремче за Watch Active (ET-SFR50)

ET-SFR50MOEGWW

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 119ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Флексибилна комфорност

Ремените од Galaxy Watch Active се изработени од флексибилен флуороеластомер кој нежно се потпира на зглобот.

Флексибилна комфорност Флексибилна комфорност

* Galaxy Watch Active се продава одделно. * Прерамките на Galaxy Watch Active можат да се користат и на други модели на Galaxy и Gear Watch за кои е потребна лента од 20 mm.

Ремчиња кои одговараат на твојот изглед

Прелистајте го опсегот на ремчиња и пронајди го оној што најмногу одговара на твојот персонализиран часовник Galaxy Watch Active. Постојат неколку ремчиња што добро одговараат на твојот часовник.

Ремчиња кои одговараат на твојот изглед Ремчиња кои одговараат на твојот изглед

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.

* Слика на два телефони Galaxy S21 Ultra 5G со футрола Smart LED View и еден телефон Galaxy S21+ 5G со футрола Smart LED симулирана за илустративни цели.

* SmartTags има опсег на Bluetooth од 120 m. Вистинската изведба може да се разликува во зависност од околината каде што се користи.

* Слика на безжичен полнач во бела боја и безжичен полнач Duo во црна боја симулирана за илустративни цели.