Подлога за безжично полнење P1100

EP-P1100REEGEU

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 129ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Брзо полнење без кабли

Кажете му збогум на нередот и каблите. Безжичниот полнач на Samsung ви овозможува да го полните мобилниот телефон без поврзување на кабли. И со адаптери за брзо полнење Samsung, можете едноставно да го ставите вашиот мобилен телефон на полначот за да се полнат брзо и да започнете со работата без да чекате.

Брзо полнење без кабли Брзо полнење без кабли

* Безжичниот полнач бара конектор за напојување. За целосна функционалност и од безбедносни причини, најдобро е да користите оригинален кабел за напојување и адаптер за Samsung. Кабелот за напојување и адаптерот за брзо полнење се продаваат одделно.

Ултра тенок дизајн кој го одржува ладењето.

Ќе поверувате кога ќе видите. Благодарение на својата технологија без вентилатор, безжичниот полнач Samsung е ултра тенок, компактен и удобен при патување затоа што можете практично да го поставите насекаде.

Ултра тенок дизајн кој го одржува ладењето. Ултра тенок дизајн кој го одржува ладењето.

Компатибилен со уреди со сертифицирана Qi

Споделете ја батеријата со пријателите и семејството. Безжичниот полнач Samsung е компатибилен со многу уреди овластени за Qi и овозможува лесно и безгрижно полнење. Исто така, има погодно прилагодлив порт за USB Тип C и можете да го поврзете на кој било начин.

Компатибилен со уреди со сертифицирана Qi Компатибилен со уреди со сертифицирана Qi

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.

* Слика на два телефони Galaxy S21 Ultra 5G со футрола Smart LED View и еден телефон Galaxy S21+ 5G со футрола Smart LED симулирана за илустративни цели.

* SmartTags има опсег на Bluetooth од 120 m. Вистинската изведба може да се разликува во зависност од околината каде што се користи.

* Слика на безжичен полнач во бела боја и безжичен полнач Duo во црна боја симулирана за илустративни цели.