Clear View stojeća futrola za Galaxy S8

Clear View stojeća futrola za Galaxy S8

EF-ZG950

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Clear View stojeća futrola za Galaxy S8 (EF-ZG950)

Боја
Roze
Компатибилност
  • Компактибилни модели Galaxy S8
Општи карактеристики
  • Содржина на пакувањето Clear View stojeća futrola
Физичка спецификација
  • Димензии (ШxВxД) 71,1x 150,2 x 13,5 mm
  • Тежина 60,7 g

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.