Clear View stojeća futrola za Galaxy S8+

Clear View stojeća futrola za Galaxy S8+

EF-ZG955

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Clear View stojeća futrola za Galaxy S8+ (EF-ZG955)

Боја
Srebrna
Компатибилност
  • Компактибилни модели Galaxy S8+
Општи карактеристики
  • Содржина на пакувањето Clear View stojeća futrola
Физичка спецификација
  • Димензии (ШxВxД) 76,4 x 160,8 x 13,9 mm
  • Тежина 70,4 g
Тип
Clear View stojeća futrola

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.