Kaiš za Galaxy Watch, 1,2"

Kaiš za Galaxy Watch, 1,2"

ET-YSU81

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Kaiš za Galaxy Watch, 1,2" (ET-YSU81)

Боја
Roze
Компатибилност
  • Компактибилни модели Galaxy Watch (42mm)
Општи карактеристики
  • Содржина на пакувањето Kaiš za Galaxy Watch
Физичка спецификација
  • Димензии (ШxВxД) 20x143,9x11,4 mm
  • Тежина 14,6 g
  • Материјал Silikon, nerđajući čelik

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.