POWERstick VS60M6010KG со екстремна моќност на вшмукување, 120W

POWERstick VS60M6010KG со екстремна моќност на вшмукување, 120W

VS60M6010KG/GE

POWERstick VS60M6010KG со екстремна моќност на вшмукување, 120W(VS60M6010KG_GE) is rated 5.0 out of 5 by 1.
 • y_2022, m_12, d_4, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_mk_MK, sid_VS60M6010KG_GE, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 148ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :
 • Изненадувачки моќно, детално чистење
  Екстремна моќност на вшмукување
 • Лесно и педантно отстрани ја заплетканата коса
  Канта & четка EZClean
 • Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења
  Лесно ракување

Изненадувачки моќно, детално чистење

Екстремна моќност на вшмукување (2х појака)

Произведува моќност на вшмукување од 20 вати, што е двапати појако од конвенционалните модели*, така што силно ги подигнува нечистотијата и косата. Нејзината моќна литиум-јонска батерија од 18V, исто така, обезбедува работење во текот на максимално. 80 минути** без дополнување, така што лесно може да ја исчистиш цела куќа.

Изненадувачки моќно, детално чистење Изненадувачки моќно, детално чистење

* Врз основа на интерното тестирање во споредба со конвенционалниот модел VC-LSS94 на Samsung, усогласено со методот на тестирање IEC. ** Користејќи две батерии што целосно се наполнети во текот на Х часа.

Лесно и педантно отстрани ја заплетканата коса

Канта & четка EZClean (технологија EZClean)

Технологијата EZClean овозможува лесно и хигиенски да ги отстраниш правта или отпадот, вклучително и долгите влакна што останале заробени во кантата или во ротирачката четка. Ако сакаш да ја испразниш кантата EZClean, треба само да ја повлечеш рачката и да ја истресеш содржината. А четката EZClean може да се извлече за да се исчисти брзо целата нечистотија.

Лесно и педантно отстрани ја заплетканата коса Лесно и педантно отстрани ја заплетканата коса

Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења

Лесно ракување

Дизајнот за лесно ракување овозможува да се движиш и да чистиш полесно и со помалку напор. Ротирачката четка од 180 степени може да направи остро вртење околу аглите и пречките, а големите тркала обезбедуваат полесно, постабилно движење без превртување затоа што се движат рамномерно со минимален напор.

Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења

2-во-1 флексибилно чистење

Работи како две правосмукалки во една и чисти точно така и токму таму каде што сакате.

Долготрајно напојување со батерија достапно на допир

Пакет на батерии од 18V што може да се отстрани

Моќниот пакет со литиум-јонски батерии од 18V што може да се отстрани обезбедува долготрајна енергија за чистење* до 40 минути, а многу е лесен за полесно ракување. Исто така, може да се замени со еден допир, така што брзо може да ја замениш батеријата и никогаш нема да мора да правиш пауза во текот на чистењето.

*Базирано врз интерно тестирање. Резултатите може да се разликуваат во зависност од начинот на употреба.

Долготрајно напојување со батерија достапно на допир Долготрајно напојување со батерија достапно на допир

*Базирано врз интерно тестирање. Резултатите може да се разликуваат во зависност од начинот на употреба.

Остави ја да стои исправено каде било

Самостојна

Практичниот самостоен дизајн ѝ овозможува на правосмукалката да стои исправено без држач или потпирање на ѕид или мебел. Со тоа, ако се случи нешто итно или ако сакаш да направиш пауза, може да ја оставиш каде било. Благодарејќи на тоа, исто така, лесно се сместува кога не се користи.

Остави ја да стои исправено каде било Остави ја да стои исправено каде било

Интегрирана дополнителна опрема што лесно се наоѓа и се користи

Интегрирана дополнителна опрема

Дополнителната опрема за чистење тесни простори и прав е вградена на рачката, така што никогаш нема да се изгуби и секогаш ќе биде подготвена за употреба. Сега може брзо да го замениш и да го користиш најдобриот алат без да губиш време за наоѓање или за поставување на додатоците - може да уживаш во брзото, непрекинато чистење.

Интегрирана дополнителна опрема што лесно се наоѓа и се користи Интегрирана дополнителна опрема што лесно се наоѓа и се користи

Издржлив филтер соодветен за миење и лесен за чистење

Издржлив филтер соодветен за миење

Издржливиот филтер од сунѓер на база на пена што се мие ја фаќа правта и може лесно да се исчисти со рачно миење во вода. Затоа е лесно да ги одржиш оптималните перформанси на чистење бидејќи брзото измивање е сѐ што е потребно за да се спречи затнување на филтерот. Со тоа се постигнуваат моќна сила за вшмукување што трае - и одлични резултати*.

Издржлив филтер соодветен за миење и лесен за чистење Издржлив филтер соодветен за миење и лесен за чистење

*Базирано врз интерно тестирање. Потребно е редовно миење на филтерот за да се постигне оптимален ефект. Погледни го упатството за употреба за повеќе детали.

Тенка, лесна и едноставна за поместување и за чување

Тенок и лесен дизајн

Тенкиот и лесен дизајн значи дека апаратот лесно се користи и се поместува во текот на чистењето, а може и лесно да се смести дури и во тесен простор. Со тежина од вкупно 2,7 kg потребно е многу помалку напор за поместување и за маневрирање во твојот дом. А нејзиното тенко тело овозможува да може да ја сместиш во многу помал простор за складирање.

Тенка, лесна и едноставна за поместување и за чување Тенка, лесна и едноставна за поместување и за чување

Спецификации

 • Капацитет за собирање прав 0,25 ℓ
 • Максимална потрошувачка на енергија 120 W
 • Ниво на бучава 83 dBA
 • Тежина 2,7 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.