SC18M2150SG Канистер правосмукалка со Cyclone Force и Anti-Tangle турбина

SC18M2150SG Канистер правосмукалка со Cyclone Force и Anti-Tangle турбина

VC18M2150SG/AD

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 99ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Поконзистетно*

Турбина против заплеткување

Турбината против заплеткување обезбедува поконзистентно вшумукување* што нема да се затне од влакна, со што се одржува оптимално вшмукување подолг временски период. *Врз основа на интерно тестирање. Тестирано на вентилаторот на турбината со користење на мешавина од коса и влакна од миленици на подот. Споредено со конвенционалниот Samsung VC21F50VNAR/EV.

Турбина против заплеткување Турбина против заплеткување

Нема повеќе грижа

Едноставно одржување

Уживајте во едноставното одржување со Турбината против заплеткување, која заштитува прашината, нечистотијата и влакната да се заплеткаат околу неа. Лесната Корпа за отпадоци може лесно да се раздели и хигиенски да се испразни со притискање на копче.

Едноставно одржување Едноставно одржување

Лесно разделиво

Лесна за движење и употреба

Компактен дизајн

Компактниот дизајн ви помага лесно чистење низ куќата со помалку напор. Samsung VC2100 е 22% покомпактен во големина*, така што лесно се повлекува и движи низ вашиот дом.

*Споредено со Samsung VCC6562V3G/XEV

Лесна за движење и употреба Лесна за движење и употреба

*Споредено со Samsung VCC6562V3G/XEV

Чувајте ја удобно

Лесна рачка за држење*

Ергономичната, нелизгава Лесна рачка за држење* ви овозможува поцврсто и поудобно држење. Лесно можете да го контролирате нејзиното движење без вашите раце да се изморат или да ја испуштат. И ротира, така што цревото нема да се заплеткува.

*Достапно во серии VC18M312XXX, VC18M314XXX, VC18M316XXX.

Лесна рачка за држење* Лесна рачка за држење*

*Достапно во серии VC18M312XXX, VC18M314XXX, VC18M316XXX.

Спецификации

 • Капацитет за собирање прав 1.5 ℓ
 • Максимална потрошувачка на енергија 1800 W
 • Димензии на сетот (ШxВxД) 272x243x398 mm
 • Тежина на цел комплет 4.5 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.