SC5240 Правосмукалка со циклонски филтер

VCC5240S3R/BOL

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 111ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Циклонски филтер

циклонски филтер циклонски филтер

Едноставно допри го копчето

VC-5900 е дизајниран за максимална погодност со минимизирање на бројот на функции и копчиња. Само вклучија и пробај да го контролираш нивото на моќ. Чистењето станува толку едноставно и лесно.

Едноставно допри го копчето Едноставно допри го копчето

Спецификации

 • Капацитет за собирање прав 2.5 ℓ
 • Максимална потрошувачка на енергија 1800 W
 • Димензии на сетот (ШxВxД) 219x269x350 mm
 • Тежина на цел комплет 3.7 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.