WW3000J Mашина за перење
со дијамантски барабан, 8 kg

WW3000J Mашина за перење
со дијамантски барабан, 8 kg

WW80J3283KW/AD

 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 113ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Одбери капацитет

Дијамантски барабан

Единствениот „благо спирален“ дизајн на дијамантскиот барабан со мазни издигнувања во форма на дијамант исклучително е погоден за нежно перење на алиштата. Неговите мали отвори за одвод на водата, исто така, ја заштитуваат ткаенината и спречуваат заглавување на облеката.

Дијамантски барабан Дијамантски барабан

* Сликата на барабанот може да се разликува во зависност од моделот.

Заштеди време на помали количества алишта

Програмата за брзо перење е совршено решение за твојот забрзан живот – брзо и ефикасно ја чисти облеката со мали нечистотии, па може да одвоиш повеќе време за себе.

Заштеди време на помали количества алишта Заштеди време на помали количества алишта

Заштита од варијации на напонот

Функцијата за контрола на напонот обезбедува заштита од ненадеен скок или пад на напонот што го штити работниот век на машината. Таа ги стабилизира варијациите на напонот од ± 25% и автоматски повторно ја стартува машината по снемувањето струја.

Заштита од варијации на напонот Заштита од варијации на напонот

* Тестирано на моделот WW60H2200EWDLP во вообичаен/нормален режим на работа, 1,2 / 50 µs и ± 1 kV ~ ± 6 kV.

Програмирај време за завршување на циклусот на перење

Функцијата за одложен крај ти овозможува да програмираш време за завршување на циклусот на перење. Времето за завршување може да го нагодиш и да го одложиш до 19 часа за да не стои влажната облека предолго во машината.

Програмирај време за завршување на циклусот на перење Програмирај време за завршување на циклусот на перење

Спецификации

 • Капацитет на перење (kg) 8 kg
 • Класа на енергетска ефикасност A+++
 • Bubble технологија Не
 • Нето димензии (ШxВxД) 600x850x550 mm
 • Нето тежина 64 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.