Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 18 Zgjidhje Galaxy J6+ (Dual SIM) ‎(SM-J610FN/DS)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy J6+ (Dual SIM) (SM-J610FN/DS)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1,4 GHz
 • Lloji i CPU Quad-Core
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani_kryesor) 152.6mm (6.0")
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 1480 x 720 (HD+)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) TFT
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni 13.0 MP + 5.0 MP
 • Kamera kryesore - Numri F F1.9 , F2.2
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Po
 • Kamera kryesore - OIS Jo
 • Kamera e përparme - Rezolucioni 8.0 MP
 • Kamera e përparme - Numri F F1.9
 • Kamera e përparme - Fokus automatik Jo
 • Kamera e përparme - OIS Jo
 • Kamera kryesore - Blici Po
 • Kamera e përparme - Blici Po
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos FHD (1920 x 1080)@30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 3
 • Madhësia e ROM (GB) 32
 • Memoria e disponueshme (GB)* 22.4
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (deri në 512GB)
Rrjeti/bartësi
 • Numri i kartave SIM Dual-SIM
 • Madhësia e kartës SIM Nano-SIM (4FF)
 • Lloji i folesë së kartës SIM SIM 1 + SIM 2 + MicroSD
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1 (2100), B2 (1900), B5 (850), B8 (900)
 • 4G FDD LTE B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800)
 • 4G TDD LTE B38 (2600), B40 (2300), B41 (2500)
Lidhja
 • ANT+ Po
 • Ndërfaqe USB Mikro USB
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass, Beidou
 • Fisha e kufjeve Stereo 3,5 mm
 • MHL Jo
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • Wi-Fi Direkt Po
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.2
 • NFC Po
 • PC Sync. Smart Switch (version për PC)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Faktori i formës Shirit prekjeje
Sensorët
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor drite, Sensor afërsie
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 161.4 x 76.9 x 7.9
 • Pesha (g) 178
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Deri në 13
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Deri në 16
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Deri në 16
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Deri në 15
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 3300
 • E çmontueshme Jo
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Deri në 91
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Deri në 23
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos FHD (1920 x 1080)@30fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Mbështetja e Gear Gear Circle (Mbështetja e menaxherit), Gear Fit, Gear Fit2, Gear Fit2 Pro, Gear Sport, Gear1, Gear2, Gear2 Neo, Gear S, Gear S2, Gear S3, Gear IconX, Gear IconX2, Galaxy Watch
 • S-Voice Jo
 • Mobile TV Jo

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Në Internet

Ka një numër mënyrash të ndryshme për të na kontaktuar përmes Bisedave të Drejtpërdrejta, Email-it, Twitter, Dërguesit të Mesazheve në Facebook dhe më shumë.


MËSONI MË SHUMË >

Telefononi

Bisedoni me një nga ekipi ynë i ekspertëve të përkushtuar.MËSONI MË SHUMË >

Keni nevojë për një riparim?

Pavarësisht nëse produkti juaj ka garanci apo jo, jemi këtu për t’ju ndihmuar.REZERVONI NJË RIPARIM ME NE >
GJENI NJË QENDËR TË NDIHMËS >