VC2100M Usisivač sa Anti-tangle turbinom, 700W

VC2100M Usisivač sa Anti-tangle turbinom, 700W

SC07M2110SB

Преземете го Прирачникот

Спецификации

VC2100M Usisivač sa Anti-tangle turbinom, 700W (SC07M2110SB)

Собирање на прав
 • Тип Ciklonska snaga sa Anti-Tangle turbinom za sprečavanje zapušenja
 • Капацитет за собирање прав 1,5 ℓ
Перформанси
 • Максимална потрошувачка на енергија 700 W
 • Моќност на вшмукување 180 W
Општи информации
 • Контрола на напојување Kućište uključeno/isključeno
 • Боја Vitality plava
 • Ширина на чистење 280 mm
Еко
 • Класа на енергетска ефикасност A
 • Класа на изведба за чистење на тепих. D
 • Класа на перформанси при чистење на тврди подови B
 • Класа на повторна емисија на прашина D
 • Бучава 80 dBA
 • Годишна потрошувачка на енергија 28 kWh/year
 • Номинална влезна моќност 650 W
Четка
 • Главна(2-фази) NB930
Дополнителна опрема
 • Додаток 1 2 u 1
Практични функции
 • Автоматско повлекување на кабелот Da
Филтер
 • Издувување Da
 • Пред моторот Da
Цевка
 • Тип на цевки ST
Физичка спецификација
 • Должина на кабелот за напојување 6 m
 • Работна половина 9 m
 • Димензии на сетот (ШxВxД) 272x243x398 mm
 • Тежина на цел комплет 4,3 kg
 • Вкупна тежина 8,0 kg

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.