REB usisivač sa kanisterom i funkcijom Twin Chamber System™, 300 W

REB usisivač sa kanisterom i funkcijom Twin Chamber System™, 300 W

SC41E0

Преземете го Прирачникот

Спецификации

REB usisivač sa kanisterom i funkcijom Twin Chamber System™, 300 W (SC41E0)

Собирање на прав
 • Кеса Da
 • Капацитет за собирање прав 3 ℓ
Перформанси
 • Максимална потрошувачка на енергија 1500 W
 • Моќност на вшмукување 300 W
Општи информации
 • Контрола на напојување Promenljivo na telu
 • Боја на врв Karmen vino
 • Ширина на чистење 290 mm
Еко
 • Класа на енергетска ефикасност D
 • Класа на изведба за чистење на тепих. F
 • Класа на перформанси при чистење на тврди подови E
 • Класа на повторна емисија на прашина E
 • Бучава 86 dBA
 • Годишна потрошувачка на енергија 61,9 kWh/year
 • Номинална влезна моќност 1300 W
Четка
 • Главна(2-фази) NB300
Дополнителна опрема
 • Додаток 1 Uske površine
 • Додаток 2 Skupljanje prašine
Практични функции
 • Автоматско повлекување на кабелот Da
 • Проверка на филтерот Da
Филтер
 • Издувување Da
 • Пред моторот Da
Цевка
 • Тип на цевки ST
Црево
 • Црево со вртење 360° Da
Физичка спецификација
 • Должина на кабелот за напојување 6 m
 • Работна половина 9,2 m
 • Димензии на сетот (ШxВxД) 275x230x365 mm
 • Вкупни димензии (ШxВxД) 310x290x502 mm
 • Тежина на цел комплет 3,7 kg
 • Вкупна тежина 6,2 kg

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.