Gear 360 (2017)

Gear 360 (2017)

SM-R210

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Мрежа/Носител
 • Инфра Samo Wi-Fi, samo Bluetooth
Поврзување
 • USB-интерфејс USB Tip-C
 • USB-верзија USB 2.0
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz
 • Директен Wi-Fi Da
 • Верзија Bluetooth Bluetooth v4.1
Општи информации
 • Компактибилни модели Galaxy S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6 edge+, S6, S6 edge, A5 (2017), A7 (2017) *Android 5.0 ili noviji / iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6s Plus, SE *iOS 10.0 ili noviji
Меморија
 • Поддршка на надворешна меморија MicroSD (Do 256GB)
Камера
 • Сензор за слики CMOS, 8.4 MP x2
 • Основни излезни пиксели (еднаков број) 15.0 MP
 • Резолуција на видеоснимање 360° (4096 x 2048)@24fps
 • Ф број f/2.2
Физичка спецификација
 • Димензии (ВxШxД) 100.6 x 46.3 x 45.1 mm
 • Тежина (g) 130
Батерија
 • Стандарден капацитет на батеријата 1160 mAh
 • Отстранлива Ne
 • Време за снимање на видео (Dual 2560x1280@30fps) Do 130 m
 • Време на снимање на видео (Single 1920x1080@30fps) Do 180 m
Аудио и видео
 • Формат за снимање видео MP4
 • Компресија на видео снимање H.265(HEVC)
 • Компресија на аудио снимање AAC
 • Број на MIC 2

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.