Brand

Biletë VIP për
Samsung Galaxy Unpacked

#TeamGalaxy ndan këndvështrimin e një të brendshmi mbi atë çfarë ndodhi në ngjarjen e shumëpritur.

Ndikuesit u mblodhën në hapësirën e ngjarjeve të Creators Lounge. Mund të shihni një instalim drite shumëngjyrësh në pjesën e përparme dhe një skenë DJ dhe bar në pjesën e prapme. Ndikuesit u mblodhën në hapësirën e ngjarjeve të Creators Lounge. Mund të shihni një instalim drite shumëngjyrësh në pjesën e përparme dhe një skenë DJ dhe bar në pjesën e prapme.

Si e festoni prezantimin më interesant të produktit në atë që ju kujtoni së fundmi? Fto disa vizitorë në Creators Lounge të Samsung, jepu atyre Galaxy S20 që të luajnë me të dhe lërini të shohin se sa i denjë është me të vërtetë. Shikoni disa nga momentet më të bukura të ngjarjes Galaxy Unpacked dhe vështroni produktet e fundit të Samsung, seritë Galaxy S20 dhe Galaxy Z Flip (Edicioni Thom Browne përfshirë).

4

"Asnjëherë nuk e imagjinoja se mund të shkrepja video 8K ose një fotografi 108MP me një telefon - dua të them, kjo është e paimagjinueshme."

-Jimmy Chin për Galaxy S20 Ultra 5G

Jimmy Chin ka veshur një kapele bejsbolli dhe një triko blu dhe po flet në skenën Creators Lounge Creators Talk Jimmy Chin ka veshur një kapele bejsbolli dhe një triko blu dhe po flet në skenën Creators Lounge Creators Talk
Një Galaxy S20 me fytyrë diagonale, ka një letër muri shumëngjyrëshe në ekran Një Galaxy S20 me fytyrë diagonale, ka një letër muri shumëngjyrëshe në ekran
Rezolucion revolucionar
Shkrepni foto super të mprehta me video 8K që është 16 herë më e madhe se FHD.

*Funksionalitetet, duke përfshirë Ambient Aware, janë aktivizuar përmes aplikacionit Galaxy Wearable në Android, të disponueshëm përmes Google Play Store dhe aplikacionit Galaxy Buds+ në pajisjet iOS, të disponueshëm përmes App Store.

Një hov masiv përpara në fotografi

Me video revolucionare 8K, aftësi epike zmadhimi, teknologji të sofistikuar të kamerave AI dhe më shumë, Galaxy S20 është një mjet i gjithanshëm i tregimeve me potencial të pakufizuar.

Lexoni këto histori më pas