Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 10 Zgjidhje Galaxy S8 ‎(SM-G950F)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy S8 (SM-G950F)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 2,3 GHz, 1,7 GHz
 • Lloji i CPU Octa-Core
Ekrani
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) dual edge Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Jo
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni Dual Pixel 12,0 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Po
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 8,0 MP
 • Kamera kryesore - Blici Po
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos UHD 4K (3840 x 2160)@30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 4
 • Madhësia e ROM (GB) 64 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 52.3 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (deri në 256 GB)
Rrjeti/bartësi
 • Numri i kartave SIM Single-SIM
 • Madhësia e kartës SIM Nano-SIM (4FF)
 • Lloji i folesë së kartës SIM SIM 1 + MicroSD
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 3G TD-SCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1 (2100), B2 (1900), B4 (AWS), B5 (850), B8 (900)
 • 3G TD-SCDMA B34 (2010), B39 (1880)
 • 4G FDD LTE B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (AWS), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B18 (800), B19 (800), B20 (800), B25 (1900), B26 (850), B28 (700), B32 (1500), B66 (AWS-3)
 • 4G TDD LTE B38 (2600), B39 (1900), B40 (2300), B41 (2500)
Lidhja
 • ANT+ Po
 • Ndërfaqe USB USB lloji C
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass, Beidou, Galileo
 • Fisha e kufjeve Stereo 3,5 mm
 • MHL Jo
 • Wi-Fi Direkt Po
 • NFC Po
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP, SAP
 • PC Sync. Smart Switch (version për PC)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Faktori i formës Shirit prekjeje
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 148.9 x 68.1 x 8.0
 • Pesha (g) 155
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Deri në 11
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Deri në 12
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Deri në 14
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Deri në 16
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 3000
 • E çmontueshme Jo
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Deri në 44
 • Koha e luajtjes së audios (orë, gjithmonë me ekranin fikur) Deri në 67
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Deri në 20
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos UHD 4K (3840 x 2160)@60fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Mobile TV Jo

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush