Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 18 Zgjidhje Galaxy J5 (2016) ‎(SM-J510FN)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy J5 (2016) (SM-J510FN)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1,2 GHz
 • Lloji i CPU Katërbërthamësh
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 5,2" (131,8 mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 1280 x 720 (HD)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Jo
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 13,0 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Po
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 5,0 MP
 • Kamera kryesore - Blici Po
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos FHD (1920 x 1080)@30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 2 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 16 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 10.9 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (deri në 128 GB)
Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Me një SIM
 • Madhësia e kartës SIM Mikro-SIM (3FF)
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1 (2100), B2 (1900), B5 (850), B8 (900)
 • 4G FDD LTE B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800)
 • 4G TDD LTE B40 (2300)
Lidhja
 • ANT+ Po
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass
 • Fisha e kufjeve Stereo 3,5 mm
 • MHL Jo
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • Wi-Fi Direkt Po
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.1
 • NFC Po
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP, SAP
 • PC Sync. Smart Switch (version për PC)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra CRNA / ZLATNA / BELA
 • Faktori i formës Shirit prekjeje
Sensorët
Matës shpejtësie, Sensor korridori, Sensor afërsie
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 145.8 x 72.3 x 8.1
 • Pesha (g) 158
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Deri në 11
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Deri në 13
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Deri në 14
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Deri në 17
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 3100
 • E çmontueshme Po
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Deri në 71
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Deri në 21
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos FHD (1920 x 1080)@30fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Mbështetja e Gear Gear Circle (Mbështetja e menaxherit), Gear S2
 • S-Voice Jo
 • Mobile TV Jo

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Në Internet

Ka një numër mënyrash të ndryshme për të na kontaktuar përmes Bisedave të Drejtpërdrejta, Email-it, Twitter, Dërguesit të Mesazheve në Facebook dhe më shumë.


MËSONI MË SHUMË >

Telefononi

Bisedoni me një nga ekipi ynë i ekspertëve të përkushtuar.MËSONI MË SHUMË >

Keni nevojë për një riparim?

Pavarësisht nëse produkti juaj ka garanci apo jo, jemi këtu për t’ju ndihmuar.REZERVONI NJË RIPARIM ME NE >
GJENI NJË QENDËR TË NDIHMËS >