WW3000J Mašina za pranje veša sa dijamantskim bubnjem, 7kg

WW3000J Mašina za pranje veša sa dijamantskim bubnjem, 7kg

WW70J3283KW

Преземете го Прирачникот

Спецификации

WW3000J Mašina za pranje veša sa dijamantskim bubnjem, 7kg (WW70J3283KW)

Капацитет на перење
 • Капацитет на перење (kg) 7 kg
Дизајн
 • Боја на телото BELA
 • Врата BELA
 • Панел дисплеј LED
Перформанси
 • Класа на енергетска ефикасност A+++
 • Потрошувачка на енергија (годишна) 174
 • Потрошувачка на вода (годишна) 7400 L
 • Ефикасност на центрифугата B
 • Ниво на бучава (перење) 59 dB
 • Ниво на бучава (центрифуга) 77 dB
Карактеристки
 • Aqua црево Ne
 • Bubble технологија Ne
 • Керамички грејач Da
 • Заклучување за деца Da
 • Одложен крај Da
 • Врста на барабан Dijamantski
 • Подесување на јазикот Ne
 • Последно меморирано подесување Da
 • Сензор за истекување Ne
 • Мотор Univerzalni
 • Брзина на центрифуга 1200
Циклуси
 • Дополнителен циклус 15min Brzo pranje, e Cotton
 • Нега на гардероба за бебиња Da
 • Памук Da
 • Деним Da
 • Листа на опции Pretpranje, intenzivno, ispiranje+
 • исплакнување + центрифуга Da
 • Центрифуга Da
 • Спортска облека Da
 • Синтетика Da
 • Волна Da
Физичка спецификација
 • Нето димензии (ШxВxД) 600x850x550 mm
 • Нето тежина 59 kg

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.