WW4100K Mašina za veš sa Ecco Bubble tehnologijom, 7 kg

WW4100K Mašina za veš sa Ecco Bubble tehnologijom, 7 kg

WW70K42101W/LE

Преземете го Прирачникот

Спецификации

WW4100K Mašina za veš sa Ecco Bubble tehnologijom, 7 kg (WW70K42101W/LE)

Капацитет на перење
 • Капацитет на перење (kg) 7 kg
Дизајн
 • Боја на телото Bela
 • Врата Kristalnoprovidna
 • Панел дисплеј LED
Перформанси
 • Класа на енергетска ефикасност A+++
 • Потрошувачка на енергија (годишна) 140
 • Потрошувачка на вода (годишна) 7400 L
 • Ефикасност на центрифугата B
 • Ниво на бучава (перење) 54 dB
 • Ниво на бучава (центрифуга) 73 dB
Карактеристки
 • AddWash Ne
 • Aqua црево Ne
 • Bubble Soak Da
 • Bubble технологија Da
 • Керамички грејач Da
 • Заклучување за деца Da
 • Одложен крај Da
 • Врста на барабан Spiralni bubanj
 • Лесно пеглање Ne
 • Подесување на јазикот Ne
 • Последно меморирано подесување Da
 • Сензор за истекување Ne
 • Мотор Inverter
 • Мој циклус Ne
 • Посакуван режим Ne
 • Брзо перење Da
 • Smart проверка Da
 • Smart контрола Ne
 • Брзина на центрифуга 1200 rpm
 • Супер брзо перење Ne
Циклуси
 • Дополнителен циклус E Cotton
 • Нега на гардероба за бебиња Da
 • Памук Da
 • Дневно перење Da
 • Темна облека Da
 • Eco Drum Clean (Еколошко чистење на барабанот) Da
 • Листа на опции Super ispiranje+, pretpranje, intenzivno
 • Брзо перење Da
 • исплакнување + центрифуга Da
 • Центрифуга Da
 • Super Eco pranje Da
 • Синтетика Da
 • Волна Da
Физичка спецификација
 • Нето димензии (ШxВxД) 600 x 850 x 450 mm
 • Нето тежина 55 kg

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.