WW5500 Mašina za pranje veša sa Eco Bubble / Bubble shots Add Wash tehnologijom, 7 kg

WW5500 Mašina za pranje veša sa Eco Bubble / Bubble shots Add Wash tehnologijom, 7 kg

WW70K5210WW

Преземете го Прирачникот

Спецификации

WW5500 Mašina za pranje veša sa Eco Bubble / Bubble shots Add Wash tehnologijom, 7 kg (WW70K5210WW)

Капацитет на перење
 • Капацитет на перење (kg) 7  
Дизајн
 • Боја на телото Bela
 • Врата Crystal Gloss
 • Панел дисплеј LED
Перформанси
 • Класа на енергетска ефикасност A+++
 • Потрошувачка на енергија (годишна) 122 kWh
 • Потрошувачка на вода (годишна) 7.400 L
 • Ефикасност на центрифугата B
 • Ниво на бучава (перење) 54 dB
 • Ниво на бучава (центрифуга) 74 dB
Карактеристки
 • Aqua црево Ne
 • Bubble Soak Da
 • Bubble технологија Da
 • Керамички грејач Da
 • Заклучување за деца Da
 • Одложен крај Da
 • Врста на барабан Dijamantski bubanj
 • Лесно пеглање Ne
 • Светло во бубањот Ne
 • Подесување на јазикот Ne
 • Последно меморирано подесување Da
 • Сензор за истекување Ne
 • Мотор Inverter
 • Мој циклус Ne
 • Посакуван режим Ne
 • Брзо перење Da
 • Smart проверка Da
 • Smart контрола Ne
 • Брзина на центрифуга 1.200 rpm
 • Супер брзо перење Ne
 • Технологија за намалување на вибрацијата Ne
Циклуси
 • Дополнителен циклус E Pamuk
 • Нега на гардероба за бебиња Da
 • Постелнина Da
 • Памук Da
 • Дневно перење Da
 • Темна облека Da
 • Чувствителни алишта Da
 • Деним Ne
 • Eco Drum Clean (Еколошко чистење на барабанот) Da
 • Листа на опции Pretpranje, intenzivno
 • Нега на облеката за активности на отворено Da
 • Брзо перење Ne
 • исплакнување + центрифуга Da
 • Специјален циклус Ne
 • Центрифуга Da
 • Спортска облека Ne
 • Отсранување на флеки Ne
 • Super Eco pranje Da
 • Синтетика Da
 • Волна Da
Физичка спецификација
 • Нето димензии (ШxВxД) 600 x 850 x 550 mm
 • Нето тежина 61 kg

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.