Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 10 Zgjidhje Galaxy J1 3G ‎(SM-J100H)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy J1 3G (SM-J100H)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1.2GHz
 • Lloji i CPU Dvojezgreni
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 4.3" (109.2mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 480 x 800 (WVGA)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) TFT
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Ne
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 5.0 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Da
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 2.0 MP
 • Kamera kryesore - Blici Da
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos HD (1280 x 720) @30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 0.5 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 4 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 2 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MikroSD (do 128GB)
Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Dual SIM
 • Madhësia e kartës SIM Mikro SIM (3FF)
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1(2100), B8(900)
Lidhja
 • ANT+ Ne
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass
 • Fisha e kufjeve 3,5mm Stereo
 • MHL Ne
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Suporti DLNA Ne
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.0
 • NFC Ne
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
 • PC Sync. Kies
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra PLAVA
 • Faktori i formës Na dodir
Sensorët
Brzinomer, Senzor blizine
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 129 x 68.2 x 8.9
 • Pesha (g) 122
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Do sati: 9
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Do sati: 12
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Do sati: 9
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 1850
 • E çmontueshme Da
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Do sati: 40
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Do sati: 10
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos HD (1280 x 720) @30fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • S-Voice Ne
 • Mobile TV Ne

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush