Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 10 Zgjidhje Galaxy Note edge ‎(SM-N915FY)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy Note edge (SM-N915FY)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 2.7GHz
 • Lloji i CPU Četvorojezgreni
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 5.6" (141.9mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 2560 x [1440+160] (Quad HD+)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Da
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni CMOS 16.0 MP
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Da
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 3.7 MP
 • Kamera kryesore - Blici Da
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos UHD 4K (3840 x 2160) @30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 3 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 32 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 24.54 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MikroSD (do 128GB)
Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Jedna SIM kartica
 • Madhësia e kartës SIM Mikro SIM (3FF)
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900)
 • 4G FDD LTE B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B20(800)
Lidhja
 • ANT+ Da
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass, Beidou
 • Fisha e kufjeve 3,5mm Stereo
 • MHL Da
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MIMO
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Suporti DLNA Ne
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.1
 • NFC Da
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP, SAP
 • PC Sync. Kies
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Ngjyra WHITE
 • Faktori i formës Na dodir
Sensorët
Brzinomer, Barometar, Senzor otiska prstiju, Žiroskop, Geo magnetski senzor, Senzor pokreta, Senzor prostora, Senzor broja otkucaja srca, Senzor blizine, RGB Senzor, UV Sensor
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 151.3 x 82.4 x 8.3
 • Pesha (g) 174
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Do sati: 9
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Do sati: 9
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Do sati: 11
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Do sati: 12
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 3000
 • E çmontueshme Da
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Do sati: 67
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Do sati: 18
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos UHD 4K (3840 x 2160) @30fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Suporti i pasjisjeve Wearable Gear Circle (Manager Support), Gear Fit, Gear
 • S-Voice Da
 • Mobile TV Ne

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush