Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 10 Zgjidhje Galaxy Grand Neo Plus ‎(GT-I9060I)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy Grand Neo Plus (GT-I9060I)

Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Jedna SIM kartica
 • Madhësia e kartës SIM Standardna SIM kartica
 • Infra HSPA+
 • 2G GSM GSM850 / GSM900 / DCS1800 / PCS1900
 • 3G UMTS B1 (2.100), B8 (900)
Lidhja
 • ANT+ Da
 • Versioni USB USB 2.0
 • Fisha e kufjeve Stereo, veličine 3,5 mm
 • Wi-Fi 802,11b/g/n 2,4 GHz
 • Wi-Fi Direkt Da
 • Suporti DLNA Ne
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.0
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
 • PC Sync. KIES
OS
Android
Ekrani
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) TFT
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 127,3 mm (5")
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 480 x 800 (WVGA)
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16 miliona
Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1,2 GHz
 • Lloji i CPU Procesor sa četiri jezgra
Informacion i përgjithshëm
 • Faktori i formës Ploča osetljiva na dodir
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 1  
 • Madhësia e ROM (GB) 8  
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (do 64 GB)
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni 5 MP
 • Kamera e përparme - Rezolucioni 2 MP
 • Kamera kryesore - Blici Da
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Da
Sensorët
Akcelerometar, geomagnetni senzor, senzor blizine
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh) 143,7 x 77,1 x 9,5 mm
 • Pesha 160 g
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Do 8
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Do 10
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Do 8
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 2.100
 • E çmontueshme Da
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Do 41
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Do 11
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, WEBM
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC ,MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • S-Voice Ne
 • FM Radio Da

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush