Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 10 Zgjidhje Galaxy A9 (2018, Dual SIM) ‎(SM-A920F/DS)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy A9 (2018, Dual SIM) (SM-A920F/DS)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 2,2 GHz, 1,8 GHz
 • Lloji i CPU Octa-Core
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani_kryesor) 159.5mm (6.3" drejtkëndësh i plotë) / 157.4mm (6.2" kënde të rrumbullakosura)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 2220 x 1080 (FHD+)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucion (i shumëfishtë) 24.0 MP + 5.0 MP + 10.0 MP + 8.0 MP
 • Kamera kryesore - Numri F ( i shumëfishtë) F1.7 , F2.2 , F2.4 , F2.4
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Po
 • Kamera kryesore - OIS Jo
 • Kamera e përparme - Rezolucioni 24.0 MP
 • Kamera e përparme - Numri F F2.0
 • Kamera e përparme - Fokus automatik Jo
 • Kamera e përparme - OIS Jo
 • Kamera kryesore - Blici Po
 • Kamera e përparme - Blici Jo
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos UHD 4K (3840 x 2160)@30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 6
 • Madhësia e ROM (GB) 128
 • Memoria e disponueshme (GB)* 108.9
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (deri në 512GB)
Rrjeti/bartësi
 • Numri i kartave SIM Dual-SIM
 • Madhësia e kartës SIM Nano-SIM (4FF)
 • Lloji i folesë së kartës SIM SIM 1 + SIM 2 + MicroSD
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1 (2100), B2 (1900), B4 (AWS), B5 (850), B8 (900)
 • 4G FDD LTE B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (AWS), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B20 (800), B26 (850), B28 (700), B66 (AWS-3)
 • 4G TDD LTE B38 (2600), B40 (2300), B41 (2500)
Lidhja
 • ANT+ Po
 • Ndërfaqe USB USB lloji C
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass, Beidou, Galileo
 • Fisha e kufjeve Stereo 3,5 mm
 • MHL Jo
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MIMO
 • Wi-Fi Direkt Po
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v5.0 (LE deri në 2 Mbps)
 • NFC Po
 • PC Sync. Smart Switch (version për PC)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Faktori i formës Shirit prekjeje
Sensorët
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor RGB drite, Sensor afërsie
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 162.5 x 77.0 x 7.8
 • Pesha (g) 183
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Deri në 13
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Deri në 15
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Deri në 15
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Deri në 19
 • Kapaciteti i baterisë (mAh, tipik) 3800
 • E çmontueshme Jo
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Deri në 59
 • Koha e luajtjes së audios (orë, gjithmonë me ekranin fikur) Deri në 112
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Deri në 23
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos UHD 4K (3840 x 2160)@30fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Mbështetja e Gear Galaxy Watch, Gear Circle (Mbështetja e menaxherit), Gear Fit, Gear Fit2, Gear Fit2 Pro, Gear Sport, Gear1, Gear2, Gear2 Neo, Gear S, Gear S2, Gear S3, Gear IconX, Gear VR me Kontrollues, Gear 360, Gear 360 (2017)
 • S-Voice Jo
 • Mobile TV Jo

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush