Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 10 Zgjidhje Galaxy S7 ‎(SM-G930F)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy S7 (SM-G930F)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 2,3 GHz, 1,6 GHz
 • Lloji i CPU Octa-Core
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani kryesor) 5,1" (129,2 mm)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 2560 x 1440 (Quad HD)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Jo
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni Dual Pixel 12,0 MP
 • Kamera kryesore - Numri F f/1,7
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Po
 • Kamera e përparme - Rezolucioni CMOS 5,0 MP
 • Kamera e përparme - Numri F f/1,7
 • Kamera kryesore - Blici Po
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos UHD 4K (3840 x 2160)@30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 4 GB
 • Madhësia e ROM (GB) 32 GB
 • Memoria e disponueshme (GB)* 24.5 GB
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (deri në 256 GB)
Rrjeti/bartësi
 • Multi-SIM Me një SIM
 • Madhësia e kartës SIM Nano-SIM (4FF)
 • Lloji i folesë së kartës SIM SIM 1 + MicroSD
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 3G TD-SCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1 (2100), B2 (1900), B4 (AWS), B5 (850), B8 (900)
 • 3G TD-SCDMA B34 (2010), B39 (1880)
 • 4G FDD LTE B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (AWS), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B18 (800), B19 (800), B20 (800), B25 (1900), B26 (850), B28 (700)
 • 4G TDD LTE B38 (2600), B39 (1900), B40 (2300), B41 (2500)
Lidhja
 • ANT+ Po
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass, Beidou
 • Fisha e kufjeve Stereo 3,5 mm
 • MHL Jo
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MU-MIMO
 • Wi-Fi Direkt Po
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.2
 • NFC Po
 • Profilet Bluetooth A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP, SAP
 • PC Sync. Smart Switch (version për PC)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Faktori i formës Shirit prekjeje
Sensorët
Matës shpejtësie, Barometër, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor HR, Sensor afërsie, Sensor RGB drite
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 142.4 x 69.6 x 7.9
 • Pesha (g) 152
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Deri në 11
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Deri në 13
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Deri në 15
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Deri në 15
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 3000
 • E çmontueshme Jo
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Deri në 45
 • Koha e luajtjes së audios (orë, gjithmonë me ekranin fikur) Deri në 62
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Deri në 22
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos UHD 4K (3840 x 2160)@60fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Mbështetja e Gear Gear Circle (Mbështetja e menaxherit), Gear Fit, Gear1, Gear2, Gear2 Neo, Gear S, Gear S2, Gear VR
 • S-Voice Po
 • Mobile TV Jo

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush