Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 10 Zgjidhje Galaxy J6 2018 (Single Sim) ‎(SM-J600FN)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy J6 2018 (Single Sim) (SM-J600FN)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 1,6 GHz
 • Lloji i CPU Octa-Core
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani_kryesor) 142.5mm (5.6")
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 1480 x 720 (HD+)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Jo
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni 13.0 MP
 • Kamera kryesore - Numri F F1.9
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Po
 • Kamera kryesore - OIS Jo
 • Kamera e përparme - Rezolucioni 8.0 MP
 • Kamera e përparme - Numri F F1.9
 • Kamera e përparme - Fokus automatik Jo
 • Kamera e përparme - OIS Jo
 • Kamera kryesore - Blici Po
 • Kamera e përparme - Blici Po
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos FHD (1920 x 1080)@30fps
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 3
 • Madhësia e ROM (GB) 32
 • Memoria e disponueshme (GB)* 22.6
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (deri në 256 GB)
Rrjeti/bartësi
 • Numri i kartave SIM Single-SIM
 • Madhësia e kartës SIM Nano-SIM (4FF)
 • Lloji i folesë së kartës SIM SIM 1 + MicroSD
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1 (2100), B2 (1900), B4 (AWS), B5 (850), B8 (900)
 • 4G FDD LTE B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (AWS), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B17 (700), B20 (800), B66 (AWS-3)
 • 4G TDD LTE B38 (2600), B40 (2300)
Lidhja
 • ANT+ Jo
 • Ndërfaqe USB Mikro USB
 • Versioni USB USB 2.0
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass, Beidou
 • Fisha e kufjeve Stereo 3,5 mm
 • MHL Jo
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • Wi-Fi Direkt Po
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v4.2
 • NFC Po
 • PC Sync. Smart Switch (version për PC)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Faktori i formës Shirit prekjeje
Sensorët
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor korridori, Sensor afërsie
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 149.3 x 70.2 x 8.2
 • Pesha (g) 154
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Deri në 11
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Deri në 12
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Deri në 13
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Deri në 17
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 3000
 • E çmontueshme Jo
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Deri në 76
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Deri në 21
Audio dhe video
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos FHD (1920 x 1080)@60fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Mbështetja e Gear Gear Circle (Mbështetja e menaxherit), Gear Fit, Gear Fit2, Gear Fit2 Pro, Gear Sport, Gear1, Gear2, Gear2 Neo, Gear S, Gear S2, Gear S3, Gear IconX
 • S-Voice Jo
 • Mobile TV Jo

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Telefono

045 620 202

Nga e Hëna deri te Premten : Nga 09:00 deri 17:00

* Për çdo pyetje në lidhje me printerin vizitoni faqen e internetit të "HP" .

Mbështetja në person

Vendodhja e Serviseve

Kërkoni Servisin më të afërt Samsung pranë jush