Zgjidhje e Këshilla

Tema
Lloji i Përmbajtjes
Rendit sipas : Më të Përshtatshme

Rezultatet e filtrit

5 of 26 Zgjidhje Galaxy S9 (Dual Sim) ‎(SM-G960F/DS)‎

Shkarkimi i Manualit

Specifikimet

Galaxy S9 (Dual Sim) (SM-G960F/DS)

Procesori
 • Shpejtësia e CPU 2,7 GHz, 1,7 GHz
 • Lloji i CPU Octa-Core
Ekrani
 • Madhësia (Ekrani_kryesor) 146.5mm (5.8" drejtkëndësh i plotë) / 143.3mm (5.6" kënde të rrumbullakosura)
 • Rezolucioni (Ekrani kryesor) 2960 x 1440 (Quad HD+)
 • Teknologjia (Ekrani kryesor) dual edge Super AMOLED
 • Thellësia e ngjyrave (Ekrani kryesor) 16M
 • Suporti S Pen Jo
Kamera
 • Kamera kryesore - Rezolucioni 12.0 MP
 • Kamera kryesore - Numri F F1.5/F2.4 (Aperturë e dyfishtë)
 • Kamera kryesore - Fokusimi automatik Po
 • Kamera kryesore - OIS Po
 • Kamera kryesore - Zmadhimi Zmadhimi dixhital deri në 8x
 • Kamera e përparme - Rezolucioni 8.0 MP
 • Kamera e përparme - Numri F F1.7
 • Kamera e përparme - Fokus automatik Po
 • Kamera kryesore - Blici Po
 • Rezolucioni i regjistrimit të videos UHD 4K (3840 x 2160)@60fps
 • Slow Motion 960fps @HD, 240fps @FHD
Memorja
 • Madhësia e RAM (GB) 4
 • Madhësia e ROM (GB) 64
 • Memoria e disponueshme (GB)* 50.3
 • Mbështetja për memorien e jashtme MicroSD (deri në 400GB)
Rrjeti/bartësi
 • Numri i kartave SIM Dual-SIM
 • Madhësia e kartës SIM Nano-SIM (4FF)
 • Lloji i folesë së kartës SIM SIM 1 + Hibrid (SIM ose MicroSD)
 • Infra 2G GSM, 3G WCDMA, 3G TD-SCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
 • 2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
 • 3G UMTS B1 (2100), B2 (1900), B4 (AWS), B5 (850), B8 (900)
 • 3G TD-SCDMA B34 (2010), B39 (1880)
 • 4G FDD LTE B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (AWS), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B18 (800), B19 (800), B20 (800), B25 (1900), B26 (850), B28 (700), B32 (1500), B66 (AWS-3)
 • 4G TDD LTE B38 (2600), B39 (1900), B40 (2300), B41 (2500)
Lidhja
 • ANT+ Po
 • Ndërfaqe USB USB lloji C
 • Versioni USB USB 3.1 Gen 1
 • Teknologjia e vendndodhjes GPS, Glonass, Beidou, Galileo
 • Fisha e kufjeve Stereo 3,5 mm
 • MHL Jo
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MU-MIMO,1024-QAM
 • Wi-Fi Direkt Po
 • Versioni Bluetooth Bluetooth v5.0 (LE deri në 2 Mbps)
 • NFC Po
 • PC Sync. Smart Switch (version për PC)
OS
Android
Informacion i përgjithshëm
 • Faktori i formës Shirit prekjeje
Sensorët
Matës shpejtësie, Barometër, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, Sensor gjeomagnetik, Sensor korridori, Sensor HR, Sensor irisi, Pressure Sensor, Sensor afërsie, Sensor RGB drite
Specifikimi fizik
 • Përmasat (LxGjxTh, mm) 147.7 x 68.7 x 8.5
 • Pesha (g) 163
Bateri
 • Koha e përdorimit të internetit (3G) (Orë) Deri në 11
 • Koha e përdorimit të internetit (LTE) (Orë) Deri në 12
 • Koha e përdorimit të internetit (Wi-Fi) (Orë) Deri në 14
 • Koha e luajtjes së videos (orë) Deri në 16
 • Kapaciteti standard i baterisë (mAh) 3000
 • E çmontueshme Jo
 • Koha e luajtjes së audios (orë) Deri në 48
 • Koha e luajtjes së audios (orë, gjithmonë me ekranin fikur) Deri në 80
 • Koha e bisedës (3G WCDMA) (orë) Deri në 22
Audio dhe video
 • Mbështetja stereo Po
 • Formati i luajtjes së videos MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
 • Rezolucioni i luajtjes së videos UHD 4K (3840 x 2160)@120fps
 • Formati i luajtjes së audios MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE
Shërbimet dhe aplikacionet
 • Mbështetja e Gear Gear Circle (Mbështetja e menaxherit), Gear Fit, Gear Fit2, Gear Fit2 Pro, Gear Sport, Gear1, Gear2, Gear2 Neo, Gear S, Gear S2, Gear S3, Gear IconX, Gear VR me Kontrollues, Gear 360, Gear 360 (2017)
 • S-Voice Jo
 • Mobile TV Jo

Nuk po e gjeni atë që po kërkoni? Jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Në Internet

Ka një numër mënyrash të ndryshme për të na kontaktuar përmes Bisedave të Drejtpërdrejta, Email-it, Twitter, Dërguesit të Mesazheve në Facebook dhe më shumë.


MËSONI MË SHUMË >

Telefononi

Bisedoni me një nga ekipi ynë i ekspertëve të përkushtuar.MËSONI MË SHUMË >

Keni nevojë për një riparim?

Pavarësisht nëse produkti juaj ka garanci apo jo, jemi këtu për t’ju ndihmuar.REZERVONI NJË RIPARIM ME NE >
GJENI NJË QENDËR TË NDIHMËS >